Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis

Yvonne Sørensen

Uke 2
Mandag
12:15-14:00 - 06.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Tirsdag
08:15-10:00 - 07.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 07.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
12:15-14:00 - 07.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 07.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Onsdag
08:15-10:00 - 08.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
12:15-14:00 - 08.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 08.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
Torsdag
08:15-10:00 - 09.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 09.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Fredag
Uke 3
Mandag
08:15-10:00 - 13.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
12:15-14:00 - 13.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 13.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
Tirsdag
08:15-10:00 - 14.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 14.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-15:45 - 14.01.2020
Praksisforberedende møte
Onsdag
08:15-10:00 - 15.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 15.01.2020
Seminar 5-10 SAMF
10:15-12:00 - 15.01.2020
Seminar 5-10 Norsk
10:15-12:00 - 15.01.2020
Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
10:15-12:00 - 15.01.2020
Seminar 1-7 Norsk
10:15-12:00 - 15.01.2020
Seminar 5-10 ENG
10:15-12:00 - 15.01.2020
Seminar 5-10 MAT
12:15-14:00 - 15.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 15.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Torsdag
08:15-10:00 - 16.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 16.01.2020
Seminar 5-10 NAT
12:15-14:00 - 16.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
Fredag
Uke 4
Mandag
10:15-12:00 - 20.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Tirsdag
08:15-10:00 - 21.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 21.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
12:15-14:00 - 21.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 21.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Onsdag
08:15-10:00 - 22.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
12:15-14:00 - 22.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Torsdag
10:15-12:00 - 23.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
12:15-14:00 - 23.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 23.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Fredag
Uke 5
Mandag
08:15-10:00 - 27.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
12:15-14:00 - 27.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 27.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Tirsdag
08:15-10:00 - 28.01.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 28.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 28.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
Onsdag
08:15-10:00 - 29.01.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
10:15-12:00 - 29.01.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Lærer:
Y. Sørensen
Torsdag
10:15-12:00 - 30.01.2020
Seminar 5-10 SAMF
10:15-12:00 - 30.01.2020
Seminar 5-10 NAT
10:15-12:00 - 30.01.2020
Seminar 5-10 Norsk
10:15-12:00 - 30.01.2020
Seminar 5-10 ENG
10:15-12:00 - 30.01.2020
Seminar 1-7 Norsk
10:15-12:00 - 30.01.2020
Seminar 5-10 MAT
12:15-14:00 - 30.01.2020
Gruppe B
Lærer:
Y. Sørensen
14:15-16:00 - 30.01.2020
Gruppe A
Lærer:
Y. Sørensen
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
08:15-12:00 - 24.02.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 27.02.2020
Praksisforberedende møte
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651)
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-16:00 - 04.03.2020
Seminar 5-10 Norsk
Torsdag
08:15-16:00 - 05.03.2020
Seminar 5-10 Norsk
Fredag
08:15-12:00 - 06.03.2020
Seminar 5-10 Norsk
Uke 12
Mandag
08:15-12:00 - 16.03.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
12:15-16:00 - 16.03.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Tirsdag
12:15-16:00 - 17.03.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Onsdag
08:15-12:00 - 18.03.2020
Gruppe B
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
12:15-16:00 - 30.03.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Tirsdag
12:15-16:00 - 31.03.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Onsdag
08:15-12:00 - 01.04.2020
Gruppe A
Torsdag
08:15-12:00 - 02.04.2020
Gruppe B
12:15-16:00 - 02.04.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Fredag
Uke 16
Mandag
12:15-16:00 - 13.04.2020
Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Tirsdag
08:15-12:00 - 14.04.2020
Gruppe A
12:15-16:00 - 14.04.2020
Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Onsdag
08:15-12:00 - 15.04.2020
Gruppe B
12:15-16:00 - 15.04.2020
Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag