Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor

Anne Lise Bakke

Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 32
Uke 32
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.08.2021
15:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU)
A.L. Bakke
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A. Wara
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
17.08.2021
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1004-1 Forelesning
Barnehagelæreryrket, en introduksjon
A.L. Bakke
Onsdag
18.08.2021
13:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1004-1 Seminargr. 1
Barnehagelæreryrket, en introduksjon
A.L. Bakke
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.08.2021
10:15-11:00 BLU-1223-1 Harstad
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad)
A.L. Bakke
11:15-13:00 BLU-1223-1 Harstad gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad)
A.L. Bakke
13:15-15:00 BLU-1223-1 Harstad gr.1
Språk og lek (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Språk og lek (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Onsdag
25.08.2021
13:15-14:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Finnsnes)
A.L. Bakke
14:15-16:00 BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Finnsnes)
A.L. Bakke
Fredag
27.08.2021
08:15-10:00 BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Språk og lek (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
02.09.2021
14:15-16:00 ILP 2.006
BLU-1004-1 Forelesning
Utlevering av arbeidskrav
A.L. Bakke
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.09.2021
13:15-14:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Hverdagssamtalen (Harstad)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Hverdagssamtalen (Harstad)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
Torsdag
16.09.2021
11:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Hverdagssamtalen (Finnsnes)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
12:15-13:45 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Hverdagssamtalen (Finnsnes)
A.L. Bakke
S.U.F. Tobiassen
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
21.09.2021
08:15-16:00 VID-6332-3 Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Y. Antonsen
A.L. Bakke
T. Isaksen
B. Steinsvik
Onsdag
22.09.2021
08:15-16:00 VID-6332-3 Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Torsdag
23.09.2021
08:15-16:00 VID-6332-3 Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.10.2021
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1004-1 Forelesning
Observasjon
A.L. Bakke
Torsdag
07.10.2021
08:15-11:00 ILP 2.006
BLU-1004-1 Seminargr. 1
Observasjon
A.L. Bakke
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
04.11.2021
13:15-15:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Årsplanlegging (Tromsø)
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
Fredag
05.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Årsplanlegging (Narvik)
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.11.2021
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Etterarbeid praksis (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Etterarbeid praksis (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Tirsdag
09.11.2021
12:15-14:00 ILP 2.006
BLU-1004-1 Forelesning
Dokumentasjon og pedagogisk dokum.
A.L. Bakke
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Onsdag
10.11.2021
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Torsdag
11.11.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Årsplanlegging (Harstad)
A.L. Bakke
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Årsplanlegging (Finnsnes)
A.L. Bakke
Fredag
12.11.2021
12:15-15:00 ILP 2.006
BLU-1004-1 Seminargr. 1
Dokumentasjon og pedagogisk dokum.
A.L. Bakke
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.11.2021
08:15-16:00 VID-6332-3 Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Y. Antonsen
A.L. Bakke
T. Isaksen
B. Steinsvik
Onsdag
17.11.2021
08:15-16:00 VID-6332-3 Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Torsdag
18.11.2021
08:15-16:00 VID-6332-3 Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.11.2021
08:15-10:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Finnsnes)
A.L. Bakke
10:15-12:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Overgang barnehage - skole (Finnsnes)
A.L. Bakke
14:15-16:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Eksamensforberedelser (Finnsnes)
A.L. Bakke
A. Wara
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.12.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas