Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor

Anne Lise Bakke

Uke 32
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
15:15-16:00 - 12.08.2021
Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU)
Rom:
ILP 2.005
Fredag
Uke 33
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 17.08.2021
Forelesning
Barnehagelæreryrket, en introduksjon
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
Onsdag
13:15-16:00 - 18.08.2021
Seminargr. 1
Barnehagelæreryrket, en introduksjon
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
10:15-11:00 - 24.08.2021
Harstad
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad)
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
11:15-13:00 - 24.08.2021
Harstad gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Harstad)
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
13:15-15:00 - 24.08.2021
Harstad gr.1
Språk og lek (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Språk og lek (Harstad)
Rom:
Onsdag
13:15-14:00 - 25.08.2021
Finnsnes
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Finnsnes)
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
14:15-16:00 - 25.08.2021
Finnsnes gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Finnsnes)
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 27.08.2021
Finnsnes gr.1
Språk og lek (Finnsnes)
Rom:
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 02.09.2021
Forelesning
Utlevering av arbeidskrav
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.006
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
Onsdag
13:15-14:00 - 15.09.2021
Harstad
Forelesning: Hverdagssamtalen (Harstad)
Rom:
ILP 2.006
14:15-16:00 - 15.09.2021
Harstad
Hverdagssamtalen (Harstad)
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
11:15-12:00 - 16.09.2021
Finnsnes
Forelesning: Hverdagssamtalen (Finnsnes)
Rom:
ILP 2.056
12:15-13:45 - 16.09.2021
Finnsnes
Hverdagssamtalen (Finnsnes)
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 21.09.2021
Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 22.09.2021
Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 23.09.2021
Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Rom:
Fredag
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 40
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 05.10.2021
Forelesning
Observasjon
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 07.10.2021
Seminargr. 1
Observasjon
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.006
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
13:15-15:00 - 04.11.2021
Tromsø
Digital: Årsplanlegging (Tromsø)
Rom:
ILP 1.043
Fredag
08:15-10:00 - 05.11.2021
Narvik
Digital: Årsplanlegging (Narvik)
Rom:
ILP 1.047
Uke 45
Mandag
10:15-12:00 - 08.11.2021
Harstad
Digital: Etterarbeid praksis (Harstad)
Rom:
ILP 1.047
14:15-16:00 - 08.11.2021
Finnsnes
Digital: Etterarbeid praksis (Finnsnes)
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
12:15-14:00 - 09.11.2021
Forelesning
Dokumentasjon og pedagogisk dokum.
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.006
14:15-16:00 - 09.11.2021
Harstad
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Harstad)
Rom:
ILP 1.047
Onsdag
12:15-14:00 - 10.11.2021
Finnsnes
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Finnsnes)
Rom:
ILP 1.047
Torsdag
10:15-12:00 - 11.11.2021
Harstad
Digital: Årsplanlegging (Harstad)
Lærer:
A.L. Bakke
12:15-14:00 - 11.11.2021
Finnsnes
Digital: Årsplanlegging (Finnsnes)
Lærer:
A.L. Bakke
Fredag
12:15-15:00 - 12.11.2021
Seminargr. 1
Dokumentasjon og pedagogisk dokum.
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.006
Uke 46
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 16.11.2021
Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 17.11.2021
Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 18.11.2021
Samling 3. semester
Scandic Ishavshotell
Rom:
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.11.2021
Finnsnes
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Finnsnes)
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
10:15-12:00 - 23.11.2021
Finnsnes
Overgang barnehage - skole (Finnsnes)
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
14:15-16:00 - 23.11.2021
Finnsnes
Forelesning: Eksamensforberedelser (Finnsnes)
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag