Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor

Astrid Lill Berg Wara

Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BLU-1015-1 Felles forelesning
Ekskursjon til fjæra

Møtes i Telegrafbukta. Husk støvler og kamera/mobil med kamera!

S. Misund
C.H. Moen
A.B. Sortland
T.K. Vårnes
A. Wara
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
Tur

Turen foregår gruppevis Kirkenes/Tromsø

Kl. 10.15-13.00 Kirkenes

Kl. 13.15-16.00 Tromsø

P.E. Bartnæs
M.H. Jenssen
S. Misund
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
11:00      
12:00        
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.043
ILP 1.047
VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-1 Felles forelesning
Introduksjon til emnet (zoom)

Zoom

M.H. Jenssen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
   
14:00        
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU)
A.L. Bakke
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A. Wara
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Barnehagematematikk og måling (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Måling, ute (Narvik)
G.O. Pettersen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BLU-1005-1 Forelesning
Bli-kjent-tur (ute)
S.T. Killengreen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1005-1 Forelesning
Introduksjon til emnet
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
 
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Barnehagematematikk og måling - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Barnehagematematikk og måling (digitalt)
G.O. Pettersen
A. Wara
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Måling, ute (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
 
14:00        
15:00        
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (digitalt)
G.O. Pettersen
A. Wara
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1005-1 Forelesning
Ekskursjon til fjæra, orientering og lek
S.T. Killengreen
T.K. Vårnes
A. Wara
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1015-1 Kirkenes 1
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter (Kirkenes)
A. Wara
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1015-1 Kirkenes 1
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter gr.1 (Kirkenes)
A. Wara
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1015-1 Kirkenes 2
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter gr.2 (Kirkenes)
A. Wara
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.066
BLU-1015-1 Tromsø gr. 1B
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter 1B (Tromsø)
A. Wara
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1005-1 Forelesning
Høsting fra naturen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.066
BLU-1015-1 Tromsø gr. 2B
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter 2B (Tromsø)
A. Wara
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-1 Tromsø
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter - zoom (Tromsø)

Undervisningen blir hybrid. De som har mulighet kan møte på ILP-bygget: Undervisning (1.043). Undervisningen vil også gå over zoom

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65820435962?pwd=dzBUY1FWVndLV0NNaEtXR1BPM3M5QT09

Meeting ID: 658 2043 5962
Password: 182633

A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H5 5.302
BLU-1015-1 Tromsø gr. 1A
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter 1A Tromsø

Nytt rom: ILP-bygget: Undervisning (2.051)

A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.066
BLU-1015-1 Tromsø gr. 2A
Naturfaglige arbeidsmåter
Fysikk og eksperimenter 2A (Tromsø)
A. Wara
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy, matematikk og norsk (Tromsø)
M.L. Sundelin
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Digitale verktøy matematikk og norsk
M.L. Sundelin
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Kirkenes
Høsting av naturen (Kirkenes)

Asynkron digital forelesning som ligger i Canvas. Husk å bidra i diskusjonen etter at oppgaven er fullført:-.)

A. Wara
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Tallforståelse, telling og tallsystem (Tromsø)
A. Wara
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: geometri, rom og retning
M. Volden
A. Wara
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Geometri, rom og retning
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.057
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Digitale verktøy matematikk og norsk
M.L. Sundelin
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Narvik
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Narvik)
M.L. Sundelin
A. Wara
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
M. Volden
A. Wara
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Harstad
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Harstad)
M.L. Sundelin
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Geometri, rom og retning (Harstad)
M. Volden
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Geometri, rom og retning (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 UB 132
BLU-1223-1 Harstad
Geometri, rom og retning (Harstad)
M. Volden
A. Wara
 
10:00      
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Finnsnes
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
A. Wara
     
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1015-1 Tromsø
Høsting av naturen (Tromsø)

Asynkron digital forelesning som ligger i Canvas. Husk å bidra i diskusjonen i Canvas etter at oppgaven er fullført:-.)

A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Geometri, rom og retning (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
M. Volden
A. Wara
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
M. Volden
A. Wara
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Wara
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 UB 244
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Matematisk samtale (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Matematisk samtale (Narvik)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 244_ROM8
BLU-1223-1 Harstad
OBS varer til kl 1100 nytt rom fra 10.15 Rom 243 rom 7
Forelesning: matematisk samtale
M. Volden
A. Wara
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Matematisk samtale (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
M. Volden
A. Wara
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
M. Volden
A. Wara
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1005-1 Forelesning
Årstider og himmelfenomen
A. Wara
     
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1005-1 Forelesning
Besøk på Vitensenteret, planetariet og klima og vær
A. Wara
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1005-1 Forelesning
Naturfaglige aktiviteter
A. Wara
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.066
BLU-1005-1 Seminargr. 2
Naturfaglige aktiviteter
A. Wara
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.066
BLU-1005-1 Seminargr. 1
Naturfaglige aktiviteter
A. Wara
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS - tema er statistikk, se semesterplanen
Digital: Sannsynlighet (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Sannsynlighet (Narvik)
G.O. Pettersen
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Statistikk (Harstad)
M. Volden
A. Wara
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Sannsynlighet (Harstad)
G.O. Pettersen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-1 Felles forelesning
Vinterhimmel i barnehagen (zoom)

Astrid Wara is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67533895983?pwd=TTJDdGpXdVdnNGF1NlRFdUpiRW4yUT09

Meeting ID: 675 3389 5983
Password: 578572

A. Wara
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Statistikk (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
 
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Sannsynlighet (Finnsnes)
G.O. Pettersen
A. Wara
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Eksamensforberedelser (Tromsø og Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.072
BLU-1005-1 Forelesning
ITP (felles)
C.H. Moen
A. Wara
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 ILP 1.059
BLU-1015-1 Felles forelesning
Besøk på Vitensenteret. Tema: klima, vær og stjerner

Undervisningen flyttes til Didaktikken rom 1.059. Besøk på vitensenteret flyttes til frivillig ettermiddagsarrangement i uke 8.

C.H. Moen
A. Wara
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-1005-1 Seminargr. 1
Mørketidsaktivitet
T.K. Vårnes
A. Wara
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1005-1 Seminargr. 2
Mørketidsaktiviteter
T.K. Vårnes
A. Wara
       
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Eksamensforberedelser (Finnsnes)
A.L. Bakke
A. Wara
   
15:00      
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 40, 48, 49, 50, 51, 52