Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm - Professor

Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm

Timeplan for Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm - Professor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.08.316
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Introduction to System Ecology
S.L. Basedow
J. Berge
B. Bluhm
Y.V. Bodur
K. Campbell
M. Daase
R. Gradinger
W. Hemmingsen
R.B. Ingvaldsen
U. Lindstrøm
E.M. Nilssen
T. Pedersen
M. Reigstad
C. Svensen
P.F. Wassmann
I. Wiedmann
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm - Professor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
BIO-3015-1 Seminars
SEM: Sympagic-pelagic-benthic coupling, hands-on
B. Bluhm
M. Reigstad
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-17:00
15:15-17:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Pelagic-benthic and benthic-pelagic coupling (Digital)
B. Bluhm
 
16:00        
Timeplan for Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm - Professor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-17:00
15:15-17:00 NFH E-102-LAUD
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Life cycles of benthic organisms with a pelagic larval stage
B. Bluhm
   
16:00        
Timeplan for Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm - Professor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-102-LAUD
BIO-3009-1 Lectures
Introduction to Arctic benthic ecosystems
B. Bluhm
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 244
BIO-3009-1 Seminars
SEM: Environmental monitoring of benthic ecosystems
B. Bluhm
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3009-1 Lectures
In situ monitoring of benthos
B. Bluhm
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-1105-1 Forelesninger
FOR: Økosystemer: Akvatiske
B. Bluhm
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm - Professor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Gruppe 2 (Biologi og enkeltemner): Økosystemer

Økosystemer

B. Bluhm
K.A. Bråthen
G.W. Hennig
R.A. Ims
M.M.F. Ranvik
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Gruppe 1 (Biomedisin, Bioteknologi og lektor): Økosystemer

Økosystemer

B. Bluhm
K.A. Bråthen
G.W. Hennig
R.A. Ims
M.M.F. Ranvik
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Bodil Annikki Ulla Barbro Bluhm - Professor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-112
BIO-3015-1 Seminars
SEM: Arctic Ocean knowledge game
B. Bluhm
Y.V. Bodur
C. Svensen
P.F. Wassmann
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
NFH D-110
NFH D-112
BIO-3015-1 Seminars
SEM: Arctic Ocean knowledge game
B. Bluhm
Y.V. Bodur
C. Svensen
P.F. Wassmann
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3015-1 Seminars
Questions and evaluation
S.L. Basedow
J. Berge
B. Bluhm
Y.V. Bodur
K. Campbell
C. Gawinski
R. Gradinger
W. Hemmingsen
R.B. Ingvaldsen
U. Lindstrøm
A. Lynghammar
E.M. Nilssen
T. Pedersen
A. Poste
K. Præbel
M. Reigstad
C. Svensen
P.F. Wassmann
     
13:00      
14:00          
15:00          
16:00