Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor

Bengt Arve Waldemarsen Haugseth

Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10 (NAT, SAMF, MUS)
B.A. Haugseth
J. Höper
B-H. Johannessen
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:30
13:00-15:30 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10
H. Brox
B. Grønvik
B.A. Haugseth
G. Heim
J. Höper
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
O.K. Straum
T.K. Vårnes
       
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 34
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 34
B.A. Haugseth
     
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1152-1 Undervisning
Practical and aesthetic approaches to learning English; The Songbook Project.
H. Brox
B.A. Haugseth
15:00    
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 36
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 36
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 36
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 36
B.A. Haugseth
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 38
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 38
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 38
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 38
A. Eriksen
B.A. Haugseth
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 40+42
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 40+42
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 40
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 40+42
A. Eriksen
B.A. Haugseth
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 40+42
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 40+42
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 42
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 40+42
A. Eriksen
B.A. Haugseth
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.075
ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-1 Forelesning
B.A. Haugseth
G. Heim
L. Husjord
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Drama uke 47
A. Eriksen
B.A. Haugseth
K.J. Valkoinen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Drama uke 47
A. Eriksen
B.A. Haugseth
K.J. Valkoinen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 47
B.A. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.075
MUS-2004-1 Forelesning
Musikk uke 47
B.A. Haugseth
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00