Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 1
Introduksjon til emnet
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
   
13:00        
14:00          
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU)
A.L. Bakke
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A. Wara
 
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 1
Grunneleggende ferdigheter 1
Forming uke 34
B.A. Karlsen
       
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 1B uke 35
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 1A uke 35
B.A. Karlsen
     
09:00      
10:00      
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 2B uke 35
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 2A uke 35
B.A. Karlsen
     
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Kirkenes
Grunnleggende ferdigheter 2
Forming uke 36 (Kirkenes)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63539089737?pwd=SjdpMXRKNFp4Sk9icWhzajFuRTZYZz09

B.A. Karlsen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 1 - Forming
B.A. Karlsen
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Grunnleggende ferdigheter 2
Forming 2A/2B digital (Tromsø)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67925972506?pwd=R0Jpb0dtdzhGVUp3SC9HMEg2R2NzUT09

B.A. Karlsen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Grunnleggende ferdigheter 2
Forming 1A/1B digital (Tromsø)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67925972506?pwd=R0Jpb0dtdzhGVUp3SC9HMEg2R2NzUT09

B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 2 - Forming
B.A. Karlsen
   
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 1 - Forming
B.A. Karlsen
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 39
B.A. Karlsen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 39
B.A. Karlsen
T. Unstad
 
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 2 - Forming
B.A. Karlsen
 
13:00  
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1012-1 Kirkenes
Forming uke 40 (Kirkenes)
B.A. Karlsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
09:00      
10:00      
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Forming 2A uke 41 (1)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Forming 2B uke 41 (1)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Forming 2A uke 41 (2)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Forming 1A uke 41 (2)
B.A. Karlsen
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Forming 2B uke 41 (2)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Forming 1B uke 41 (1)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Forming 1B uke 41 (2)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Forming 1A uke 41 (1)
B.A. Karlsen
 
11:00  
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 42
M.H. Jenssen
B.A. Karlsen
T. Unstad
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 42
B.A. Karlsen
T. Unstad
   
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 3 - Forming
B.A. Karlsen
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 42
M.H. Jenssen
B.A. Karlsen
T. Unstad
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 4 - Forming
B.A. Karlsen
       
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 3 - Forming
B.A. Karlsen
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 4 - Forming
B.A. Karlsen
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Obl.arbeidskrav i Kunst, kultur og kreativitet, i praksis
ITP 1A /1B (Tromsø)
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Forming 2A uke 46
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Forming 1B uke 46
B.A. Karlsen
   
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 2
Forming gr2 uke 46 (Campus Tromsø)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Forming 2B uke 46
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Forming 1A uke 46
B.A. Karlsen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Obl.arbeidskrav i Kunst, kultur og kreativitet, i praksis
ITP 2A /2B (Tromsø)
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 1
Forming gr1 uke 46 (Campus Tromsø)
B.A. Karlsen
     
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1012-1 Kirkenes
Obl.arbeidskrav i Kunst, kultur og kreativitet, i praksis
ITP
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
ITP
B.A. Karlsen
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
ITP
B.A. Karlsen
     
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
13.12.2021
Tirsdag
14.12.2021
Onsdag
15.12.2021
Torsdag
16.12.2021
Fredag
17.12.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
ALTA_BT2 2132
BLU-1022-1 Samling
Musikk til lunsj, forming etter lunsj. Husk IPad til formingstimene
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:45
08:30-15:45 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
ALTA_BT2 2132
BLU-1022-1 Samling
Forming, animere
B.A. Karlsen
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00