Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 32
Uke 32
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
11.08.2021
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 1
Introduksjon til emnet
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Torsdag
12.08.2021
15:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU)
A.L. Bakke
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A. Wara
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.08.2021
11:15-14:00 BLU-1012-1 Kirkenes gr. 1
Grunneleggende ferdigheter 1
Forming uke 34
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.08.2021
08:15-11:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 1B uke 35
B.A. Karlsen
11:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 2B uke 35
B.A. Karlsen
Tirsdag
31.08.2021
08:15-11:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 1A uke 35
B.A. Karlsen
11:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Grunnleggende ferdigheter 1
Forming 2A uke 35
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.09.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 1 - Forming
B.A. Karlsen
Tirsdag
07.09.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Kirkenes
Grunnleggende ferdigheter 2
Forming uke 36 (Kirkenes)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63539089737?pwd=SjdpMXRKNFp4Sk9icWhzajFuRTZYZz09

B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.09.2021
12:15-15:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Grunnleggende ferdigheter 2
Forming 1A/1B digital (Tromsø)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67925972506?pwd=R0Jpb0dtdzhGVUp3SC9HMEg2R2NzUT09

B.A. Karlsen
Tirsdag
14.09.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Grunnleggende ferdigheter 2
Forming 2A/2B digital (Tromsø)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67925972506?pwd=R0Jpb0dtdzhGVUp3SC9HMEg2R2NzUT09

B.A. Karlsen
Onsdag
15.09.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 2 - Forming
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 1 - Forming
B.A. Karlsen
Onsdag
22.09.2021
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning B.A. Karlsen
Torsdag
23.09.2021
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning B.A. Karlsen
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.09.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 2 - Forming
B.A. Karlsen
Tirsdag
28.09.2021
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 39
B.A. Karlsen
T. Unstad
Onsdag
29.09.2021
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 39
B.A. Karlsen
T. Unstad
Fredag
01.10.2021
08:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.10.2021
08:15-11:00 BLU-1012-1 Kirkenes
Forming uke 40 (Kirkenes)
B.A. Karlsen
Fredag
08.10.2021
08:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.10.2021
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Forming 2A uke 41 (1)
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Forming 2B uke 41 (2)
B.A. Karlsen
Tirsdag
12.10.2021
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Forming 2B uke 41 (1)
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Forming 1B uke 41 (1)
B.A. Karlsen
Onsdag
13.10.2021
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Forming 2A uke 41 (2)
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Forming 1B uke 41 (2)
B.A. Karlsen
Torsdag
14.10.2021
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Forming 1A uke 41 (2)
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Forming 1A uke 41 (1)
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.10.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 3 - Forming
B.A. Karlsen
Tirsdag
19.10.2021
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 42
B.A. Karlsen
T. Unstad
Onsdag
20.10.2021
08:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 42
M.H. Jenssen
B.A. Karlsen
T. Unstad
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 42
M.H. Jenssen
B.A. Karlsen
T. Unstad
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.10.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 4 - Forming
B.A. Karlsen
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.11.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 3 - Forming
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.11.2021
12:15-15:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 4 - Forming
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.11.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Obl.arbeidskrav i Kunst, kultur og kreativitet, i praksis
ITP 1A /1B (Tromsø)
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 2
Forming gr2 uke 46 (Campus Tromsø)
B.A. Karlsen
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Obl.arbeidskrav i Kunst, kultur og kreativitet, i praksis
ITP 2A /2B (Tromsø)
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Tirsdag
16.11.2021
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Forming 2A uke 46
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Forming 2B uke 46
B.A. Karlsen
12:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 1
Forming gr1 uke 46 (Campus Tromsø)
B.A. Karlsen
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1012-1 Kirkenes
Obl.arbeidskrav i Kunst, kultur og kreativitet, i praksis
ITP
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Onsdag
17.11.2021
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Forming 1B uke 46
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Forming 1A uke 46
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.11.2021
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
ITP
B.A. Karlsen
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
ITP
B.A. Karlsen
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.12.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
14.12.2021
08:30-15:45 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
ALTA_BT2 2132
BLU-1022-1 Samling
Musikk til lunsj, forming etter lunsj. Husk IPad til formingstimene
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Onsdag
15.12.2021
08:30-15:45 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
ALTA_BT2 2132
BLU-1022-1 Samling
Forming, animere
B.A. Karlsen