Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Elisabeth Joy Cooper - Professor

Elisabeth Joy Cooper

Timeplan for Elisabeth Joy Cooper - Professor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BIO-1103-1 Forelesning
Forelesning: Informasjonsmøte i Zoom
K. Campbell
E. Cooper
       
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Elisabeth Joy Cooper - Professor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-15:30
09:30-15:30
BIO-1103-1 Lab gr. 2 A Biologi
Felt Botanisk Hage
E. Cooper
09:30-15:30
BIO-1103-1 Lab gr. 2 B Biologi
Felt Botanisk Hage
E. Cooper
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-15:30
09:30-15:30
BIO-1103-1 Lab gr. 1 A Biologi og lektor
Felt Botanisk Hage
E. Cooper
09:30-15:30
BIO-1103-1 Lab gr. 1 B Biologi
Felt Botanisk Hage
E. Cooper
   
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Elisabeth Joy Cooper - Professor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 1 B Biologi
Lab gr. 1 B Terrestrisk
E. Cooper
12:15-16:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 1 A Biologi og lektor
Lab gr. 1 A Terrestrisk
E. Cooper
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 2 A Biologi
Lab gr. 2 A Terrestrisk
E. Cooper
12:15-16:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 2 B Biologi
Lab gr. 2 B Terrestrisk
E. Cooper
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-102-LAUD
BIO-1103-1 Seminar/kollokvium
E. Cooper
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Elisabeth Joy Cooper - Professor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
BIO-1103-1 Seminar/kollokvium
E. Cooper
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Elisabeth Joy Cooper - Professor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
BIO-1103-1 Seminar/kollokvium
Muntlig presentasjon (Obligatorisk)
E. Cooper
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 1 A Biologi og lektor
Lab gr. 1 A Terrestrisk
E. Cooper
12:15-16:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 1 B Biologi
Lab gr. 1 B Terrestrisk
E. Cooper
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 2 A Biologi
Lab gr. 2 A Terrestrisk
E. Cooper
12:15-16:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 2 B Biologi
Lab gr. 2 B Terrestrisk
E. Cooper
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Elisabeth Joy Cooper - Professor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1103-1 Seminar/kollokvium
E. Cooper
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Elisabeth Joy Cooper - Professor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BOOKING- Booking MMJ022
Fagdag AMB Undervisning
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U.O. Lindstrøm
J. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00