Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Felix Christian Geisler - Universitetslektor

Felix Christian Geisler

Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe A
Lys: Refleksjon. Absorpsjon. Transmisjon

Les kap. 14.1 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe B
Lys: Refleksjon. Absorpsjon. Transmisjon

Les kap. 14.1 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Engasjerende naturfag: De elevaktive arbeidsmåtene

Les kap. 9.1, 9.8, 9.13 og 9.22 i boka "Engasjerende naturfag", kopi legges ut i Canvas.

I timen kommer vi til å diskutere teksten og knytte den til et praktisk eksempel på elevaktive arbeidsmåter i fysikk.

En naturfagdidaktisk kronikk knyttet til en utforskende aktivitet leveres via Canvas i uke 38 (Frist: 23.09.21, kl. 23:59).

F. Geisler
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe A
Elektrisitet: Elektriske krefter og ladninger/Elektrisk spenning og arbeid

Les kap. 17.1 og 17.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe B
Elektrisitet: Elektriske krefter og ladninger/Elektrisk spenning og arbeid

Les kap. 17.1 og 17.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Lys: Brytning/Totalrefleksjon/Lysbrytning og farger

Les resten av kap. 14 (fra og med kap. 14.2) i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe A
Elektrisk felt: Ladning, krefter og Coulombs lov/Elektrisk feltstyrke

Les kap. 22.1 og 22.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas. og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe B
Elektrisk felt: Ladning, krefter og Coulombs lov/Elektrisk feltstyrke

Les kap. 22.1 og 22.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas. og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Elektrisitet: Elektrisk strøm/Sammenheng mellom strøm og spenning/Kopling av motstander

Les resten av kap. 17 (fra og med kap. 17.3, men unntatt kap. 17.6 og 17.7) i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 36, torsdag
F. Geisler
R.T. Karstad
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 36, fredag
F. Geisler
A.B. Sortland
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 36, onsdag
F. Geisler
A.B. Sortland
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 36, torsdag
F. Geisler
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 36, fredag
F. Geisler
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
00:00    
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
LER-2302-1 Forelesning
Feltkurs Andøya
Feltkurs Andøya

Feltrapporten leveres via Canvas i uke 43 (Frist: 28.10.21, kl. 23:59).

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
LER-2302-1 Forelesning
Feltkurs Andøya
Feltkurs Andøya

Feltrapporten leveres via Canvas i uke 43 (Frist: 28.10.21, kl. 23:59).

F. Geisler
 
01:00      
02:00      
03:00      
04:00      
05:00      
06:00      
07:00      
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59
LER-2302-1 Forelesning
Feltkurs Andøya
Feltkurs Andøya

Feltrapporten leveres via Canvas i uke 43 (Frist: 28.10.21, kl. 23:59).

F. Geisler
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
22:00      
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 42, torsdag
F. Geisler
R.T. Karstad
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 42, fredag
F. Geisler
R.T. Karstad
A.B. Sortland
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 42, onsdag
F. Geisler
R.T. Karstad
A.B. Sortland
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe A
Magnetisk felt: Magneter og magnetiske felt/Magnetisk kraft på ladninger i fart

Les kap. 23.1 og 23.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe B
Magnetisk felt: Magneter og magnetiske felt/Magnetisk kraft på ladninger i fart

Les kap. 23.1 og 23.2 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

F. Geisler
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Feltrapport

Vi setter av denne økta for spørsmål om feltrapporten som dere skal skrive og levere via Canvas i uke 43 (Frist: 28.10.21, kl. 23:59).

F. Geisler
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe A
Induksjon: Elektromagnetisk induksjon

Les kap. 24.1 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

Vi setter av tid for emneevalueringa (https://nettskjema.no/a/ler-2302).

F. Geisler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.071
LER-2302-1 Gruppe B
Induksjon: Elektromagnetisk induksjon

Les kap. 24.1 i boka "Grunnleggende fysikk for universitet og høgskole", kopi legges ut i Canvas.

Vi setter av tid for emneevalueringa (https://nettskjema.no/a/ler-2302).

F. Geisler
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2302-1 Forelesning
Nordlys: Årsaker til nordlyset

Les kap. 2 i boka "Aurora", fil legges ut i Canvas (se https://link.springer.com/content/pdf/10.1007%2F978-0-387-68469-7_2.pdf).

F. Geisler
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 45, torsdag
F. Geisler
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 45, fredag
F. Geisler
A.B. Sortland
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.065
ILP 2.066
ILP 2.071
VID-6060-1 Samling
Uke 45, onsdag
F. Geisler
A.B. Sortland
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Felix Christian Geisler - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-2302-1 Forelesning
Repetisjon

Repeter vanskelige tema.

Vi setter av denne økta for repetisjonsspørsmål.

F. Geisler
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
 
15:00      
16:00