Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.08.2021
12:15-15:00 BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Måling, ute (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
A. Wara
Tirsdag
17.08.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Barnehagematematikk og måling (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
10:15-13:00 SVHUM B1003
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Måling ute
G.O. Pettersen
M. Volden
11:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
F. Hiss
G.O. Pettersen
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Måling ute
G.O. Pettersen
M. Volden
Onsdag
18.08.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
12:15-13:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Barnehagematematikk og måling
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
19.08.2021
08:15-11:00 BLU-1223-1 Narvik gr.1
Måling, ute (Narvik)
G.O. Pettersen
A. Wara
11:15-13:00 BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Barnehagematematikk og måling - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Barnehagematematikk og måling (digitalt)
G.O. Pettersen
A. Wara
Fredag
20.08.2021
10:15-11:00 BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Begrepslæring og semantisk utvikling (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Begrepslæring og semantisk utvikling (digitalt)
F. Hiss
G.O. Pettersen
11:15-13:00 BLU-1223-1 Narvik gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring og semantisk utvikling
F. Hiss
G.O. Pettersen
13:15-15:00 BLU-1223-1 Narvik gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
15:15-16:00 BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (digitalt)
G.O. Pettersen
A. Wara
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.08.2021
13:15-16:00 BLU-1223-1 Harstad gr.1
Måling, ute (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
24.08.2021
08:15-10:00 BLU-1223-1 Harstad
Barnehagematematikk og måling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Barnehagematematikk og måling (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
11:15-14:00 ILP 1.042
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Begrepslæring og semantisk utvikling
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
15:15-16:00 BLU-1223-1 Harstad
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Onsdag
25.08.2021
08:15-10:00 BLU-1223-1 Harstad gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
10:15-12:00 BLU-1223-1 Harstad gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-13:00 BLU-1223-1 Harstad
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Begrepslæring og semantisk utvikling
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
Torsdag
26.08.2021
08:15-11:00 BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Måling, ute (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
11:15-13:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Barnehagematematikk og måling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
Fredag
27.08.2021
10:15-11:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Begrepslæring og semantisk utvikling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
11:15-13:00 BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
13:15-15:00 BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
15:15-16:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.08.2021
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
31.08.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.09.2021
11:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Tirsdag
07.09.2021
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Narvik
Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
11:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Digitale verktøy (forberede muntlig presentasjon)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
15:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Digitale verktøy (forberede muntlig presentasjon)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Onsdag
08.09.2021
15:15-16:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Narvik)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.09.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1213-1 Felles digital forelesning
Veiledning arbeidskrav 0-3 år
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
11:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Geometri. Rom og retning
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
14.09.2021
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Geometri. Rom og retning
G.O. Pettersen
M. Volden
15:15-16:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Onsdag
15.09.2021
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Torsdag
16.09.2021
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Fredag
17.09.2021
08:15-14:00 SVHUM B1003
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Tallforståelse, telling og tallsystem
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
21.09.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Tallforståelse, telling og tallsystem
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
23.09.2021
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Wara
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
29.09.2021
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

G.O. Pettersen
M. Volden
11:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
06.10.2021
12:15-16:00 TEO-H1 1.413
LER-3500-1 Begynneropplæring F. Hiss
G.O. Pettersen
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B G.O. Pettersen
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A G.O. Pettersen
Tirsdag
12.10.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B G.O. Pettersen
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A G.O. Pettersen
Fredag
15.10.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B G.O. Pettersen
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A G.O. Pettersen
14:15-15:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A G.O. Pettersen
15:15-16:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe B G.O. Pettersen
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.10.2021
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A G.O. Pettersen
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B G.O. Pettersen
Tirsdag
19.10.2021
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B G.O. Pettersen
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A G.O. Pettersen
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B G.O. Pettersen
Onsdag
20.10.2021
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A G.O. Pettersen
12:15-16:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
21.10.2021
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Fredag
22.10.2021
08:15-14:00 ILP 1.043
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.10.2021
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

G.O. Pettersen
M. Volden
Onsdag
27.10.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

G.O. Pettersen
M. Volden
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.11.2021
10:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Problemløsning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Problemløsning
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Problemløsning
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
02.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS - tema er statistikk, se semesterplanen
Digital: Sannsynlighet (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Problemløsning (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
Onsdag
03.11.2021
09:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Sannsynlighet (Narvik)
G.O. Pettersen
A. Wara
Torsdag
04.11.2021
12:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Tromsø)
F. Hiss
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
15:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Narvik)
F. Hiss
G.O. Pettersen
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.11.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1213-1 Felles digital forelesning
Veiledning muntlig arbeidskrav
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Problemløsning (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Problemløsning (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
09.11.2021
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Sannsynlighet (Finnsnes)
G.O. Pettersen
A. Wara
Onsdag
10.11.2021
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Statistikk
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Sannsynlighet (Harstad)
G.O. Pettersen
A. Wara
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Statistikk
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
11.11.2021
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
09:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Finnsnes
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Sannsynlighet
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Sannsynlighet
G.O. Pettersen
M. Volden
Fredag
12.11.2021
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
OBS. Oppstart er kl 10.15 se tidsplan for fremlegg i Canvas
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.11.2021
08:15-11:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Onsdag
17.11.2021
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Eksamensforberedelser (Narvik og Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:15-15:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Narvik)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Torsdag
18.11.2021
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Fredag
19.11.2021
08:15-14:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.11.2021
08:15-11:00 HARSTAD_HG5 245_ROM9
BLU-1223-1 Harstad
Fremlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Tirsdag
23.11.2021
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Eksamensforberedelser (Harstad og Finnsnes)
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Onsdag
24.11.2021
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Torsdag
25.11.2021
08:15-11:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Fredag
26.11.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.11.2021
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.12.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas