Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Barnehagematematikk og måling (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Måling, ute (Narvik)
G.O. Pettersen
A. Wara
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 SVHUM B1003
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Måling ute
G.O. Pettersen
M. Volden
11:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
F. Hiss
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Begrepslæring og semantisk utvikling (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Begrepslæring og semantisk utvikling (digitalt)
F. Hiss
G.O. Pettersen
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Barnehagematematikk og måling - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Barnehagematematikk og måling (digitalt)
G.O. Pettersen
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring og semantisk utvikling
F. Hiss
G.O. Pettersen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Måling, ute (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Måling ute
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Barnehagematematikk og måling
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (digitalt)
G.O. Pettersen
A. Wara
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad
Barnehagematematikk og måling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Barnehagematematikk og måling (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Måling, ute (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Begrepslæring og semantisk utvikling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.042
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Begrepslæring og semantisk utvikling
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Barnehagematematikk og måling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Måling, ute (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Begrepslæring og semantisk utvikling
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00    
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring og semantisk utvikling (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
M. Volden
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Narvik
Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
     
09:00        
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Digitale verktøy (forberede muntlig presentasjon)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
     
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
15:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Digitale verktøy (forberede muntlig presentasjon)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Narvik)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
   
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1213-1 Felles digital forelesning
Veiledning arbeidskrav 0-3 år
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 SVHUM B1003
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
09:00    
10:00      
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Geometri. Rom og retning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Geometri. Rom og retning
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00    
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Digitale verktøy - forberede muntlig presentasjon (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Tallforståelse, telling og tallsystem
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Tallforståelse, telling og tallsystem
G.O. Pettersen
M. Volden
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Wara
 
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00        
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

G.O. Pettersen
M. Volden
   
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.413
LER-3500-1 Begynneropplæring
F. Hiss
G.O. Pettersen
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
     
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
15:00        
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.043
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
11:00
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
G.O. Pettersen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS - tema er statistikk, se semesterplanen
Digital: Sannsynlighet (Tromsø)
G.O. Pettersen
A. Wara
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Problemløsning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Sannsynlighet (Narvik)
G.O. Pettersen
A. Wara
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Problemløsning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Problemløsning (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Tromsø)
F. Hiss
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Problemløsning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Narvik)
F. Hiss
G.O. Pettersen
 
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1213-1 Felles digital forelesning
Veiledning muntlig arbeidskrav
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Statistikk
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Sannsynlighet (Harstad)
G.O. Pettersen
A. Wara
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Statistikk
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Finnsnes
OBS - Tema er endret til veiledning til arbeidskrav 3
Digital: Oppsummering begrepsforståelse (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
10:00      
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
OBS. Oppstart er kl 10.15 se tidsplan for fremlegg i Canvas
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Problemløsning (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Sannsynlighet
G.O. Pettersen
M. Volden
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Problemløsning (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Sannsynlighet (Finnsnes)
G.O. Pettersen
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Sannsynlighet
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Eksamensforberedelser (Narvik og Tromsø)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
09:00  
10:00    
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Narvik)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG5 245_ROM9
BLU-1223-1 Harstad
Fremlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Harstad)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur (Finnsnes)
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
 
11:00    
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Eksamensforberedelser (Harstad og Finnsnes)
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
S.U.F. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 50, 51, 52