Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis

Hilde Marie Brox

Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-13:00
11:00-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10 (MH, NOR, ENG)
H. Brox
B. Grønvik
G. Heim
K. Killie
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning
Informasjonsmøte om 5. studieåronsdag kl. 10.15-11 på Zoom
Informasjonsmøte om masteråret
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
F. Hiss
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Olufsen
J.N. Roksvold
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1152-1 Undervisning
Welcome to LER-1152! Practical information + icebreakers
H. Brox
K. Killie
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
P.Ø. Haavold
T. Leming
A.H. Lødemel
M. Olufsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-1154-1 Undervisning
Introduction to LER-1154 + joint session with LER-1152

Texts: Fenner & Skulstad (2020), chapter 2 and 3

H. Brox
K. Killie
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:30
13:00-15:30 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10
H. Brox
B. Grønvik
B.A. Haugseth
G. Heim
J. Höper
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
O.K. Straum
T.K. Vårnes
   
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3500-1 Gruppe 1
M. Bartnæs
H. Brox
P.Ø. Haavold
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.058
LER-3500-1 Engelsk
H. Brox
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Engelsk
H. Brox
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
P.Ø. Haavold
T. Leming
A.H. Lødemel
M. Olufsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1152-1 Undervisning
AVLYST (Encounters with texts)

H. Brox
 
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1151-1 Undervisning
How Children Learn English
  • Donaldson: Tiddler
  • Twinkle ch 2
H. Brox
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1152-1 Undervisning
Practical and aesthetic approaches to learning English; The Songbook Project.
H. Brox
B.A. Haugseth
15:00  
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-1151-1 Undervisning
Drama in English teaching

Tiddler

H. Brox
K.J. Valkoinen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.062
LER-1151-1 Undervisning
Drama in English teaching

Tiddler

H. Brox
K.J. Valkoinen
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
P.Ø. Haavold
T. Leming
A.H. Lødemel
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
S. Thorvaldsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.221
LER-3500-1 Gruppe 1
M. Bartnæs
H. Brox
P.Ø. Haavold
T. Leming
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-3500-1 Gruppe 1
M. Bartnæs
H. Brox
P.Ø. Haavold
T. Leming
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.058
LER-1151-1 Undervisning
Learning with songs, rhymes, and games

Twinkle ch 5:  Learning with songs, rhymes and games

Note: the session will end at 13:00

H. Brox
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.058
LER-3500-1 Gruppe 3
H. Brox
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
P.Ø. Haavold
T. Leming
A.H. Lødemel
M. Olufsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.221
LER-3500-1 Gruppe 1
M. Bartnæs
H. Brox
P.Ø. Haavold
T. Leming
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H5 5.202
LER-3500-1 Engelsk
H. Brox
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1152-1 Undervisning
Focus on reading: developing as a reading teacher. https://uit.zoom.us/j/67574808033?pwd=K0czTGpob3JkeXhWemZYN2xQdGJTQT09

Skaar, Elvebakk, Nilsen: lærerstudenten som frafallen leser (available via reading list on Canvas/Leganto)
Ørevik: Reading and literacy (chapter 6 in Fenner & Skulstad)

H. Brox
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.213
LER-3500-1 Engelsk
seminar
H. Brox
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 SVHUM C1007
LER-3500-1 Engelsk

Vi avslutter klokka 13

H. Brox
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
P.Ø. Haavold
T. Leming
A.H. Lødemel
M. Olufsen
H.C. Pedersen
J.N. Roksvold
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 SVHUM C1005
LER-3500-1 Engelsk
H. Brox
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1152-1 Undervisning
Focus on writing: academic writing
H. Brox
11:00      
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1152-1 Undervisning
Focus on writing: collaborative writing

Brox: Collaborative writing in the English classroom (Book chapter; available via Canvas/Leganto)

https://uit.zoom.us/j/61292581114?pwd=QXRTa3l5dzdKWVFDWHhYbG8zU25yUT09

H. Brox
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1152-1 Undervisning
Focus on writing: classroom approaches

  Skulstad: Teaching writing (ch. 5 in Fenner & Skulstad)

H. Brox
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1151-1 Undervisning
Songbook project
H. Brox
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1151-1 Undervisning
Texts for Tweens

Wilson: Dustbin Baby

Gamble: Narrative and Story

H. Brox
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.006
LER-1151-1 Undervisning
Exhibition / Texts for Tweens

Wilson: Dustbin Baby

Gamble: Narrative and Story (Leganto)

H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-1152-1 Undervisning
Poetry week

Poems by Donne, Rossetti, Shakespeare, Leonard, Marvell 
Donaldson: Poems to perform
Pande-Rolfsen:Poetry (Book chapter, available via Canvas/Leganto)

H. Brox
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1152-1 Undervisning
Poetry week

Poems by Donne, Rossetti, Shakespeare, Leonard, Marvell 
Donaldson: Poems to perform
Pande-Rolfsen:Poetry (Book chapter, available via Canvas/Leganto)

H. Brox
     
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledning GLU
A. Andersson
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Marie Brox - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1152-1 Undervisning
Christmas specials

TBA

H. Brox
       
15:00        
16:00