Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Hans-Georg Køller - Universitetslektor

Hans-Georg Køller

Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00
PFF-2020-1 Forelesninger
Tur til Tromsdalen
B-O. Andreassen
H.V. Busch
A.B. Fyhn
T.B. Jensen
H-G. Køller
R.I. Larsen
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
T. Wara
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2023-1 Forelesninger
H-G. Køller
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2022-1 Forelesninger
H-G. Køller
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.429
PFF-2023-1 Forelesninger
H-G. Køller
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2022-1 Forelesninger
H-G. Køller
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2023-1 Forelesninger
H-G. Køller
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.429
PFF-3102-1 Undervisning
H-G. Køller
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.429
PFF-3102-1 Undervisning
H-G. Køller
 
10:00    
11:00    
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2023-1 Forelesninger
H-G. Køller
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2022-1 Forelesninger
H-G. Køller
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2022-1 Forelesninger
H-G. Køller
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.429
PFF-3102-1 Undervisning
H-G. Køller
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.429
PFF-3102-1 Undervisning
H-G. Køller
   
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2023-1 Forelesninger
H-G. Køller
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.429
PFF-3102-1 Undervisning
H-G. Køller
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.429
PFF-3102-1 Undervisning
H-G. Køller
 
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.429
PFF-2022-1 Forelesninger
H-G. Køller
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2022-1 Forelesninger
H-G. Køller
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2023-1 Forelesninger
H-G. Køller
     
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans-Georg Køller - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:45-12:00
08:45-12:00 TEO-H1 1.429
PFF-2023-1 Forelesninger
H-G. Køller
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00