Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Henriette Ludvigsen - Universitetslektor

Henriette Ludvigsen

Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 NARVIK_BL-D D1080
BLU-1218-1 Narvik
Introduksjon til emnet
H. Ludvigsen
T. Nesheim
K.A. Nyborg
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 NLYSTH AUD
BLU-1218-1 Tromsø
Introduksjon til emnet
H. Ludvigsen
T. Nesheim
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Språk og lek (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Språk og lek
F. Hiss
H. Ludvigsen
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Tromsø)
H. Ludvigsen
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Tromsø)
H. Ludvigsen
     
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Pedagogisk ledelse i arbeid med barn - Narvik kulturhus, Studiosalen
Forelesning: Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (digitalt)
H. Ludvigsen
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Språk og lek (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Narvik gr.1
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Narvik) - Narvik kulturhus, Studiosalen
Pedagogisk ledelse i arbeid med barn (Narvik)
H. Ludvigsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1012-1 Kirkenes gr. 1
Kunstfag i barnehagen -danning (og læring)
Felles forelesning gr. 1 og 2
H. Ludvigsen
     
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Pedagogikk (felles)
H. Ludvigsen
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1004-1 Seminargr. 1
Barnehagelæreryrket som profesjon
H. Ludvigsen
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1005
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Kunstfag i barnehagen -danning (og læring)
Ped.-forelesning felles uke 35
H. Ludvigsen
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
BLU-1004-1 Forelesning
Barnehagelæreryrket som profesjon
H. Ludvigsen
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Kunstfag i barnehagen -danning (og læring)
Ped.-forelesning felles uke 35
H. Ludvigsen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NLYSTH AUD
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Hverdagssamtalen (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 SVHUM E0101
BLU-1223-1 Tromsø
Hverdagssamtalen (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Kirkenes
Rom og materialitet, fokus på de yngste
Pedagogikk uke 36 (Kirkenes)
H. Ludvigsen
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Hverdagssamtalen (Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
 
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Hverdagssamtalen (Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Rom og materialitet, fokus på de yngste
Pedagogikk 2A/2B digital (Tromsø)
H. Ludvigsen
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Rom og materialitet, fokus på de yngste
Pedagogikk 1A/1B digital (Tromsø)
H. Ludvigsen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Tromsø
Forelesning: Foreldresamarbeid del 1
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Forelesning: Foreldresamarbeid del 1
H. Ludvigsen
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Tromsø
Seminar uke 38
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Seminar uke 38
H. Ludvigsen
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Forelesning: Foreldresamarbeid del 2
H. Ludvigsen
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Tromsø
Forelesning: Foreldresamrabeid del 2
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Seminar uke 38
H. Ludvigsen
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Tromsø
Seminar uke 38
H. Ludvigsen
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Forelesning: Gruppeprosesser
H. Ludvigsen
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1012-1 Kirkenes
Tema- og prosjektarbeid
Pedagogikk
H. Ludvigsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Pedagogikk (felles)
H. Ludvigsen
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1A
Tema- og prosjektarbeid
Forelesning - Pedagogikk uke 41
H. Ludvigsen
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2B
Tema- og prosjektarbeid
Forelesning - Pedagogikk uke 41
H. Ludvigsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2A
Tema- og prosjektarbeid
Forelesning - Pedagogikk uke 41
H. Ludvigsen
   
13:00      
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1B
Tema- og prosjektarbeid
Forelesning - Pedagogikk uke 41
H. Ludvigsen
15:00        
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1004-1 Seminargr. 1
Didaktikk. Didaktisk plan og barns med.
H. Ludvigsen
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1004-1 Forelesning
Didaktikk. Didaktisk plan og barns med.
H. Ludvigsen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Etterarbeid praksis (Tromsø)
F. Hiss
H. Ludvigsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Narvik)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Årsplanlegging (Narvik)
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Etterarbeid praksis (Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
       
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Observering og kartlegging av språk (Tromsø)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Pedagogikk (felles)
H. Ludvigsen
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Årsplanlegging (Tromsø)
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Forelesning: Veiledning
H. Ludvigsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Eksamensforberedelser (Tromsø og Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
M. Volden
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM B1005
BLU-1213-1 Forelesning
Overgang barnehage - skole
E. Gamst-Nergård
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Seminar uke 46
H. Ludvigsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1218-1 Tromsø
Forelesning: Veiledning
H. Ludvigsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Forelesning: Introduksjon til spesialpedagogisk arbeid/samarbeid med eksterne instanser
H. Ludvigsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Tromsø
Seminar uke 46
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Tromsø
Forelesning: Introduksjon til spesialpedagogisk arbeid/samarbeid med eksterne instanser
H. Ludvigsen
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1218-1 Narvik
Seminar uke 46
H. Ludvigsen
     
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Tromsø
Seminar uke 46
H. Ludvigsen
15:00      
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1004-1 Seminargr. 1
Utviklingspsykologi
H. Ludvigsen
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Henriette Ludvigsen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00