Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Harald Eivind Moe - Universitetslektor

Harald Eivind Moe

Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:30
13:00-15:30 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10 (KRØ, MAT, KH, KRLE)
F.S. Larsen
H.E. Moe
O.K. Straum
T.K. Vårnes
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:30
13:00-15:30 VIRTUELT _ZOOM
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10
H. Brox
B. Grønvik
B. Haugseth
G. Heim
J. Höper
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
H.E. Moe
O.K. Straum
T.K. Vårnes
       
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-1 Undervisning
H.E. Moe
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
11:00    
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-1 Undervisning
H.E. Moe
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
11:00    
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-1 Undervisning
H.E. Moe
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1402-1 Undervisning
H.E. Moe
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
11:00    
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1051-1 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1051-1 Faggruppe KH
H.E. Moe
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1051-1 Faggruppe KH
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1051-1 Faggruppe KH
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
H.E. Moe
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-11:30
08:30-11:30 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 2089
ALTA_BT2 2090
ALTA_BT2 2132
BLU-1022-1 Samling
Forming
H.E. Moe
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:45
12:15-15:45 ALTA_BT2 1051
ALTA_BT2 1099
ALTA_BT2 2132
BLU-1022-1 Samling
Forming
H.E. Moe
       
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 41, 42, 48, 50, 51, 52