Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Hans Christian Ryel - Universitetslektor

Hans Christian Ryel

Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
S.A. Bjørkli-Eriksen
T.F. Eidissen
L. Hustad
G. Kalseth
R. Larsen
M. Liset
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Wiik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
 
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
M. Volden
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
M. Volden
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.006
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
 
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.047
VID-6312-1 Samlinger
Uke 36, tirsdag
J. Oskarsson
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP 1.047
VID-6312-1 Samlinger
Uke 36, onsdag
J. Oskarsson
H.C. Ryel
10:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.047
VID-6312-1 Samlinger
Uke 36, mandag
J. Oskarsson
H.C. Ryel
11:00
12:00
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.005
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
15:00  
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.229
VID-6310-1 Samlinger
Uke 37, tirsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 FARM F2.305
VID-6310-1 Samlinger
Uke 37, onsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
   
11:00    
12:00    
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
   
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
 
11:00    
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.007
VID-6310-1 Samlinger
Uke 42, mandag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.056
VID-6310-1 Samlinger
Uke 42, tirsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.043
VID-6310-1 Samlinger
Uke 42, onsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.047
VID-6312-1 Samlinger
Uke 43, tirsdag
J. Oskarsson
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP 1.047
VID-6312-1 Samlinger
Uke 43, onsdag
J. Oskarsson
H.C. Ryel
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.058
VID-6312-1 Samlinger
Uke 43, mandag
J. Oskarsson
H.C. Ryel
   
11:00    
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
10:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
 
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Hans Christian Ryel - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
LER-1203-1 Eksamen
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.006
ILP 2.056
LER-1203-1 Eksamen
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.058
ILP 2.056
LER-1203-1 Eksamen
T.F. Eidissen
H.C. Ryel
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00