Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis

Ingrid Marie Kielland

Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Obligatorisk feltkursforberedelse: Arbeidsmåter, forventninger, gruppeorganisering

Phillips and Johns 5

I.M. Kielland
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0101
SPL-2001-1 Forelesning
Regioner i en turbulent verden. Introduksjon til emnet, samt praktisk informasjon om feltkurset

Pike et al 1, Sandkjær-Hanssen et al 1, Phillips and Johns 1-2

I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0101
SPL-2001-1 Forelesning
Regional utvikling - hva, hvor, hvem?

Pike et al 2, Sandkjær-Hanssen et al 2,3,5

I.M. Kielland
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM B1004
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Obligatorisk feltkursforberedelse: Arbeidsmåter, forventninger, gruppeorganisering

Phillips and Johns 5

I.M. Kielland
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.425
SPL-2001-1 Forelesning
Teoretiske perspektiver på regional utvikling

Pike et al 3

I.M. Kielland
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
SPL-3004-1 Seminar 1
AVLYST (Planlegging av arbeidskrav, valg av monografi)
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Gruppeoppgave basert på stoffet som er gjennomgått så langt

Pike et al 1 - 4, Sandkjær-Hanssen et al 1 - 5

I.M. Kielland
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
En geografisk introduksjon

Cresswell 1-3

I.M. Kielland
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Gruppeoppgave basert på stoffet som er gjennomgått så langt

Pike et al 1-4, Sandkjær Hanssen et al 1-5

I.M. Kielland
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1005
SPL-2001-1 Forelesning
Teoretiske perspektiver på regional utvikling

Pike et al 3

I.M. Kielland
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
SPL-3004-1 Seminar 1
AVLYST
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Obligatorisk feltkursforberedelse: Gruppeoppgave knyttet til Narvik

Phillips and Johns 3

A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
Region - Hva skjer i Nord-Norge?

Cresswell 4 og 11. Agnew, Amin, Paasi

I.M. Kielland
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Obligatorisk feltkursforberedelse: Gruppeoppgave knyttet til Narvik

Phillips and Johns 3

A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1005
SPL-2001-1 Forelesning
Politisk styring og regional utvikling

Pike et al 4, Sandkjær Hanssen 4

I.M. Kielland
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.836-AUD2
SPL-3012-1 Lectures
I.M. Kielland
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
SPL-3004-1 Seminar 1
AVLYST (Studentfremlegg)
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Obligatorisk feltkursforberedelse: Gruppeoppgave knyttet til Narvik
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
Sted – Fortellinger om Tromsø

Cresswell 6, 9, 10, Røe, Kielland

I.M. Kielland
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Obligatorisk feltkursforberedelse: Gruppeoppgave knyttet til Narvik
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NLYSTH AUD
SPL-2001-1 Forelesning
Regionale utviklingsbetingelser og strategier

Pike et al 5, Sandkjær Hanssen 6-8

A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
SPL-3004-1 Seminar 1
AVLYST (Studentfremlegg)
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Obligatorisk feltkursforberedelser - forberedelser til felt

Phillips and Johns 4, 6 - 9

A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
11:00      
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Obligatorisk feltkursforberedelser - forberedelser til felt

Phillips and Johns 4, 6-9

A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 FARM F1.101
SPL-2001-1 Forelesning
Endogen regional utvikling

Pike et al 6

I.M. Kielland
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
00:00  
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
SPL-2001-1 Forelesning
Feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
SPL-2001-1 Forelesning
Feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-15:15
00:00-15:15
SPL-2001-1 Forelesning
Feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Inngår i feltkurset - ikke eget seminar.
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Inngår i feltkurset - ikke eget seminar
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
01:00    
02:00    
03:00    
04:00    
05:00    
06:00    
07:00    
08:00    
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-23:59
09:15-23:59
SPL-2001-1 Forelesning
Feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00    
16:00    
17:00    
18:00    
19:00    
20:00    
21:00    
22:00    
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A1018
SPL-3004-1 Seminar 1
Studentfremlegg
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Obligatorisk etterarbeid feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
Mobilitet

Cresswell (artikkel), Kofoed et al, McDowell (2008), Sassen

I.M. Kielland
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Obligatorisk etterarbeid feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1005
SPL-2001-1 Forelesning
Eksogen regional utvikling

Pike et al 7

I.M. Kielland
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A1018
SPL-3004-1 Seminar 1
Studentfremlegg
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Obligatorisk etterarbeid feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
Kjønn

Cresswell 8, McDowell 2015

I.M. Kielland
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Obligatorisk etterarbeid feltkurs
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1005
SPL-2001-1 Forelesning
Regional utvikling i praksis

Pike et al 8, feltkurserfaringene

I.M. Kielland
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A1018
SPL-3004-1 Seminar 1
Studentfremlegg
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Obligatorisk fremlegg av feltkursrapport
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
Natur – Hva er naturlig?

Cresswell 12, Braun, Millington, Castree, Lorimer

I.M. Kielland
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Obligatorisk fremlegg av feltkursrapport
A.M. Cabrera
I.M. Kielland
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1005
SPL-2001-1 Forelesning
Regional utvikling i praksis

Sandkjær Hanssen 9-13

I.M. Kielland
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A1018
SPL-3004-1 Seminar 1
Studentfremlegg
I.M. Kielland
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0104
SPL-2001-1 Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser basert på tidligere eksamensoppgaver
I.M. Kielland
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
Affekt og mer-enn-representasjon? Caset Fálesrášša

Cresswell 11, Wylie, Persson et al

I.M. Kielland
       
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 SVHUM E0105
SPL-2001-1 Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser basert på tidligere eksamensoppgaver
I.M. Kielland
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1005
SPL-2001-1 Forelesning
Oppsummering av emnet og feltkurset

Pike et al 9, Sandkjær Hanssen et al 14

I.M. Kielland
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A1018
SPL-3004-1 Seminar 1
Eksamensforberedelser basert på tidligere eksamensoppgaver
I.M. Kielland
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
SPL-3004-1 Forelesning
Avslutning - Grenser

Cresswell 13, Lawrence

I.M. Kielland
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A1018
SPL-3004-1 Seminar 1
I.M. Kielland
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00