Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Ingrid Frenning - Førstelektor

Ingrid Frenning

Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.005
BLU-2014-1 Forelesning
Info til emnet
I. Frenning
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-2014-1 Forelesning
Friluftsliv som fenomen 1
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-2014-1 Forelesning
Eventyrlig pedagogikk
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 KRAFT K0-UTE
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2014-1 Forelesning
Eventyrlig pedagogikk
I. Frenning
 
10:00  
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2014-1 Forelesning
Individuell jobbing praksisprosjektet
I. Frenning
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
BLU-2014-1 Forelesning
Planlegging av tredagers tur
I. Frenning
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-2014-1 Forelesning
Barn og natur (ute)
I. Frenning
13:00    
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
00:00  
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
LER-1352-1 Felles undervisning
Overnattingstur
I. Frenning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BLU-2014-1 Forelesning
Tredagers tur med overnatting
I. Frenning
G. Heim
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
BLU-2014-1 Forelesning
Tredagers tur med overnatting
I. Frenning
G. Heim
01:00    
02:00    
03:00    
04:00    
05:00    
06:00    
07:00    
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59
LER-1352-1 Felles undervisning
Overnattingstur
I. Frenning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:59
08:15-23:59
BLU-2014-1 Forelesning
Tredagers tur med overnatting
I. Frenning
G. Heim
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00    
17:00    
18:00    
19:00    
20:00    
21:00    
22:00    
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
I. Frenning
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-2050-1 KRO fag 2
I. Frenning
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-1 KRØ fag1
S-E. Andreassen
I. Frenning
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2050-1 KRO fag 2
I. Frenning
09:00    
10:00      
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 2.061
ILP 2.062
LER-1352-1 Felles undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
   
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
I. Frenning
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
I. Frenning
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00
BLU-2014-1 Seminargruppe 1
PDO (ute)
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 TEO-H1 1.307
TEO-H1 1.317
BLU-2014-1 Seminargruppe 2
Veiledning praksisprosjekt
I. Frenning
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2014-1 Seminargruppe 1
Veiledning praksisprosjekt
I. Frenning
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-2050-1 KRO fag 2
I. Frenning
09:00
10:00  
11:00  
12:00    
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
I. Frenning
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
I. Frenning
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
I. Frenning
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.061
LER-1352-1 Felles undervisning
I. Frenning
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
I. Frenning
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
00:00    
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-23:59
00:00-23:59
BLU-2014-1 Forelesning
Tredagers tur
I. Frenning
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
BLU-2014-1 Forelesning
Tredagers tur
I. Frenning
S.S. Madsen
 
01:00      
02:00      
03:00      
04:00      
05:00      
06:00      
07:00      
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:59
08:15-23:59
BLU-2014-1 Forelesning
Tredagers tur
I. Frenning
S.S. Madsen
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
I. Frenning
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2014-1 Forelesning
Forberedelse og planlegging tur
I. Frenning
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
22:00      
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
I. Frenning
L.H. Johansen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.006
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
I. Frenning
L.H. Johansen
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.005
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.048
ILP 2.049
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
     
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.048
ILP 2.049
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-2050-1 KRO fag 2
I. Frenning
09:00    
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Forelesning
Praktisk prøve (ute)
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Forelesning
Praktisk prøve (ute)
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.006
BLU-2014-1 Forelesning
Fremlegg praksisprosjekt
I. Frenning
S.S. Madsen
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.006
BLU-2014-1 Forelesning
Oppsummering/eksamensforberedelser
I. Frenning
S.S. Madsen
C.H. Moen
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
     
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00