Timeplan 2021 Høst - lærer Ingrid Frenning - Førstelektor
Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
08:15-09:00 - 23.08.2021
Forelesning
Info til emnet
Info til emnet
09:15-12:00 - 23.08.2021
Forelesning
Eventyrlig pedagogikk
Eventyrlig pedagogikk
Tirsdag
12:15-14:00 - 24.08.2021
Forelesning
Planlegging av tredagers tur
Planlegging av tredagers tur
Onsdag
08:15-12:00 - 25.08.2021
Forelesning
Friluftsliv som fenomen 1
Friluftsliv som fenomen 1
Torsdag
08:15-12:00 - 26.08.2021
Forelesning
Eventyrlig pedagogikk
Eventyrlig pedagogikk
Fredag
11:15-14:00 - 27.08.2021
Forelesning
Individuell jobbing praksisprosjektet
Individuell jobbing praksisprosjektet
Uke 35
Mandag
08:00-23:59 - 30.08.2021
Felles undervisning
Overnattingstur
Overnattingstur
Rom:
Tirsdag
00:00-16:00 - 31.08.2021
Felles undervisning
Overnattingstur
Overnattingstur
Rom:
Onsdag
08:15-23:59 - 01.09.2021
Forelesning
Tredagers tur med overnatting
Tredagers tur med overnatting
Rom:
Torsdag
00:00-23:59 - 02.09.2021
Forelesning
Tredagers tur med overnatting
Tredagers tur med overnatting
Rom:
Fredag
00:00-16:00 - 03.09.2021
Forelesning
Tredagers tur med overnatting
Tredagers tur med overnatting
Rom:
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
08:15-09:00 - 13.09.2021
Felles undervisning
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 15.09.2021
Felles undervisning
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
08:15-10:00 - 20.09.2021
Felles undervisning
11:15-16:00 - 20.09.2021
Felles undervisning
Tirsdag
08:15-12:00 - 21.09.2021
KRØ fag1
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 39
Mandag
08:15-10:00 - 27.09.2021
Felles undervisning
Tirsdag
Onsdag
08:15-13:00 - 29.09.2021
Seminargruppe 2
Veiledning praksisprosjekt
Veiledning praksisprosjekt
Torsdag
08:15-13:00 - 30.09.2021
Seminargruppe 1
Veiledning praksisprosjekt
Veiledning praksisprosjekt
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
12:15-14:00 - 11.10.2021
Forelesning
Forberedelse og planlegging tur
Forberedelse og planlegging tur
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
10:15-16:00 - 18.10.2021
Gruppe A NAT SAMF
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-16:00 - 22.10.2021
Gruppe B ENG MAT NOR
Uke 43
Mandag
08:15-11:00 - 25.10.2021
Undervisning
Tirsdag
08:15-14:00 - 26.10.2021
Undervisning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-14:00 - 11.11.2021
Undervisning
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 23.11.2021
Forelesning
Praktisk prøve (ute)
Praktisk prøve (ute)
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 24.11.2021
Forelesning
Praktisk prøve (ute)
Praktisk prøve (ute)
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 25.11.2021
Forelesning
Fremlegg praksisprosjekt
Fremlegg praksisprosjekt
Fredag
08:15-14:00 - 26.11.2021
Forelesning
Oppsummering/eksamensforberedelser
Oppsummering/eksamensforberedelser
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
08:15-16:00 - 06.12.2021
Booking ANG035
Programdag BLU
Programdag BLU
Lærer:
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag