Timeplan 2021 Høst - lærer Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.08.2021 |
08:15-09:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Introduksjon, presentasjon av pensum |
I.C. Nordli M. Volden |
09:15-11:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Introduksjon, presentasjon av pensum |
I.C. Nordli M. Volden |
|
Torsdag 19.08.2021 |
12:15-14:00 | ILP 2.056 |
LER-1101-1 | Undervisning | S.A. Bjørkli I.C. Nordli K-A. Sæther |
Fredag 20.08.2021 |
08:15-11:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? |
I.C. Nordli |
12:15-15:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? |
I.C. Nordli |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.08.2021 |
08:15-11:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Hverdagssamtalen |
I.C. Nordli |
12:15-15:00 | ILP 1.007 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Hverdagssamtalen |
I.C. Nordli |
|
Tirsdag 24.08.2021 |
11:15-14:00 | ILP 1.042 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Begrepslæring og semantisk utvikling |
I.C. Nordli G.O. Pettersen |
Onsdag 25.08.2021 |
13:15-16:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Begrepslæring og semantisk utvikling |
I.C. Nordli G.O. Pettersen |
Torsdag 26.08.2021 |
14:15-16:00 | ILP 2.056 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Utdeling av arbeidskrav 1 og 2 |
I.C. Nordli M. Volden |
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Utdeling av arbeidskrav 1 og 2 |
I.C. Nordli M. Volden |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.08.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Språk og lek |
I.C. Nordli |
10:15-12:00 | ILP 1.007 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Rim, regler, sanger og dikt |
I.C. Nordli S.U.F. Tobiassen |
|
Tirsdag 31.08.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Språk og lek |
I.C. Nordli |
10:15-12:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Rim, regler, sanger og dikt |
I.C. Nordli S.U.F. Tobiassen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 08.09.2021 |
08:15-11:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Språkets form - innføring i fonologi og morfologi |
I.C. Nordli |
12:15-15:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Språkets form - innføring i fonologi og morfologi |
I.C. Nordli |
|
Fredag 10.09.2021 |
08:15-11:00 | TEO-H1 1.417 |
PFF-1020-1 | Seminargruppe 2 Skriveopplæring |
I.C. Nordli |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.09.2021 |
08:15-10:00 | DIGUND _ZOOM |
BLU-1213-1 | Felles digital forelesning Veiledning arbeidskrav 0-3 år |
I.C. Nordli G.O. Pettersen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 28.09.2021 |
12:15-14:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Veiledning arbeidskrav 3-6 år |
I.C. Nordli M. Volden |
14:15-16:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Veiledning arbeidskrav 3-6 år |
I.C. Nordli M. Volden |
|
Torsdag 30.09.2021 |
08:15-10:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Språklig bevissthet |
I.C. Nordli |
10:15-12:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Språklig bevissthet |
I.C. Nordli |
|
12:15-14:00 | ILP 1.043 |
LER-1101-1 | Undervisning | S.A. Bjørkli I.C. Nordli K-A. Sæther |
|
Fredag 01.10.2021 |
08:15-10:00 | ILP U1.068 |
PFF-1020-1 | Seminargruppe 2 Skriveopplæring |
I.C. Nordli |
10:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
BLU-1213-1 | Felles digital forelesning Informasjon om arbeidskrav i praksis |
I.C. Nordli |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 08.10.2021 |
10:15-12:00 | ILP 2.005 |
PFF-1020-1 | Seminargruppe 2 Skriveopplæring |
I.C. Nordli |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 15.10.2021 |
08:15-11:00 | SVHUM B1004 |
PFF-1020-1 | Seminargruppe 2 Skriveopplæring |
I.C. Nordli |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 02.11.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Observasjon og kartlegging av språk |
E. Gamst-Nergård I.C. Nordli |
10:15-12:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Observasjon og kartlegging av språk |
E. Gamst-Nergård I.C. Nordli |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.11.2021 |
14:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-1101-1 | Undervisning | S.A. Bjørkli I.C. Nordli |
Onsdag 17.11.2021 |
08:15-10:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Digital lesing |
I.C. Nordli |
10:15-12:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Digital lesing |
I.C. Nordli |
|
Fredag 19.11.2021 |
08:15-12:00 | SVHUM B1005 |
BLU-1213-1 | Forelesning Overgang barnehage - skole |
E. Gamst-Nergård H. Ludvigsen I.C. Nordli |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.12.2021 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking ANG035 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke P.E. Bartnæs B. Bentsen V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe K.H. Danielsen M. Daniloff M. Dardanou N.H. Dønnem E. Eriksen T.H. Estensen G. Figenschou I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth F. Hiss L. Husjord T. Isaksen G. Jensen I. Jensen A.A. Johansen S. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen C. Kleemann I.W. Krempig I.N. Kristiansen R. Larsen H. Ludvigsen S.S. Madsen H.E. Moe C.H. Moen A. Myrstad T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg G.O. Pettersen A.M. Simensen B. Steinsvik J.E.T. Strand H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg M. Wiik G. Aas |