Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Jens Breivik - Førsteamanuensis

Jens Breivik

Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 32
Uke 32
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.08.2021
12:15-14:00 TEO-H1 1.820-AUD1
BOOKING- Booking AEV004
Orienteringsmøte P-PED og ST-PED reservert Anita Evensen
J. Breivik
J.T. Forsberg
A. Kristiansen
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
20.08.2021
10:15-12:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking MBE076
Orienteringsmøte for master i pedagogikk
Y. Antonsen
C. Bjørndal
J. Breivik
P.A. Opdal
G. Paulgaard
M. Solberg
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.08.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.08.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
14.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
21.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Torsdag
23.09.2021
09:00-15:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking JBR003
Kurs for tillitsvalgte studenter ILP
J. Breivik
H. Habbestad
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
28.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.11.2021
09:00-10:00 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Jens Breivik - Førsteamanuensis i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg