Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Kai-Arne Nyborg - Universitetslektor

Kai-Arne Nyborg

Uke 33
Mandag
08:15-09:00 - 16.08.2021
Narvik
Introduksjon til emnet
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-09:00 - 19.08.2021
Tromsø
Introduksjon til emnet
Rom:
NLYSTH AUD
Fredag
Uke 34
Mandag
08:15-09:00 - 23.08.2021
Finnsnes
Introduksjon til emne (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67713325776?pwd=dFZwV1RVQytUYko1QldjdHhCUWM3QT09

Meeting ID: 677 1332 5776
Password: 981328

Tirsdag
08:15-10:00 - 24.08.2021
Forelesning
Forelesning uke 34

Mangfold og interkulturell kompetanse

Lærer:
K.A. Nyborg
11:15-14:00 - 24.08.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 34
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.043
Onsdag
11:15-14:00 - 25.08.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 34
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.043
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
08:15-10:00 - 06.09.2021
Narvik
Forelesing: profesjonsetikk del 1
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.005
10:15-12:00 - 06.09.2021
Forelesning
Forelesning uke 36

Profesjonsetikk

Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.072
14:15-16:00 - 06.09.2021
Tromsø
Forelesing: profesjonsetikk del 1
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
14:15-16:00 - 07.09.2021
Narvik
Seminar uke 36
Lærer:
K.A. Nyborg
Onsdag
08:15-11:00 - 08.09.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 36
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.043
12:15-14:00 - 08.09.2021
Tromsø
Seminar uke 36
Lærer:
K.A. Nyborg
Torsdag
10:15-12:00 - 09.09.2021
Tromsø
Forelesing: profesjonsetikk del 2
Lærer:
K.A. Nyborg
13:15-16:00 - 09.09.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 36
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.007
Fredag
10:15-12:00 - 10.09.2021
Narvik
Forelesning: Profesjonsetikk del 2
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.006
12:15-14:00 - 10.09.2021
Narvik
Seminar uke 36
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.005
14:15-16:00 - 10.09.2021
Tromsø
Seminar uke 36
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.072
Uke 37
Mandag
14:15-16:00 - 13.09.2021
Harstad
Forelesning: Profesjonsetikk del 1
Forelesning uke 37 (digital)
Lærer:
K.A. Nyborg
Tirsdag
08:15-10:00 - 14.09.2021
Finnsnes sem
Seminar uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.005
10:15-12:00 - 14.09.2021
Harstad sem gr1
Forelesning: Profesjonsetikk del 1
Seminar uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.006
12:15-14:00 - 14.09.2021
Harstad sem gr2
Forelesning: Profesjonsetikk del 1
Seminar uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
Onsdag
08:15-10:00 - 15.09.2021
Forelesning
Forelesning uke 37

Profesjonsetikk

Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.006
11:15-13:00 - 15.09.2021
Harstad
Forelesning: Profesjonsetikk del 2
Forelesning uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
14:15-16:00 - 15.09.2021
Finnsnes sem
Seminar uke 37 (digitalt)
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
10:15-12:00 - 16.09.2021
Harstad sem gr1
Seminar uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP U1.068
12:15-14:00 - 16.09.2021
Harstad sem gr2
Seminar uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
Fredag
08:15-11:00 - 17.09.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.006
11:15-14:00 - 17.09.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 37
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.006
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 45
Mandag
12:15-14:00 - 08.11.2021
Forelesning
Forelesning uke 45

Filosofi i barnehagen, filosofisk samtale

Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
08:15-11:00 - 09.11.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 45
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.043
12:15-15:00 - 09.11.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 45
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
14:15-16:00 - 15.11.2021
Forelesning
Forelesning uke 46

Filosofi i barnehagen, filosofisk samtale 

Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
08:15-11:00 - 16.11.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 46
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP 1.042
12:15-15:00 - 16.11.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 46
Lærer:
K.A. Nyborg
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag