Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis

Kristin Emilie Willumsen Bjørndal

Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
RITE-forskningsgruppe
Y. Antonsen
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
RITE-forskningsgruppe
Y. Antonsen
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
RITE-forskningsgruppe
Y. Antonsen
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
RITE-forskningsgruppe
Y. Antonsen
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00