Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis

Katja Hannele Karppinen

Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1105-1 Forelesninger
FOR: Introduksjon
K. Karppinen
T. Rämä
M.M. Svenning
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2009-1 Lecture
Seminar-Introduction to course
K.B. Fischer
K. Karppinen
K. Krause
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BIO-2009-1 Lab
Lab Home experiment
K. Karppinen
K. Krause
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30
BIO-2009-1 Lab
Plant organogenesis - Lab in the Biology building Group 1 2
K. Karppinen
K. Krause
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30
BIO-2009-1 Lab
Plant organogenesis - Lab in the Biology building Group 3 4
K. Karppinen
K. Krause
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30
BIO-2009-1 Lab
Plant organogenesis - Lab in the Biology building Group 5 6
K. Karppinen
K. Krause
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30
BIO-2009-1 Lab
Plant organogenesis - Lab in the Biology building Group 7 8
K. Karppinen
K. Krause
 
13:00  
14:00  
15:00          
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Digital: Biodiversitet

Biodiversitet

G.W. Hennig
K. Karppinen
M.M.F. Ranvik
T. Rämä
M.M. Svenning
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-1105-1 Forelesninger
FOR: Fysiologi: Planter
K. Karppinen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1105-1 Forelesninger
FOR: Fysiologi: Planter
K. Karppinen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Kollokvium Digital: Fysiologi

Fysiologi

G.W. Hennig
K. Karppinen
M.M.F. Ranvik
   
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2009-1 Lecture
Seminar
K.B. Fischer
K. Karppinen
K. Krause
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BIO-2009-1 Lecture
Seminar
K.B. Fischer
K. Karppinen
K. Krause
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H6 6.303-AUD3
BIO-1105-1 Kollokvium
KOL: Oppsummering og spørsmål
G.W. Hennig
K. Karppinen
M.M.F. Ranvik
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Katja Hannele Karppinen - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BOOKING Booking MMJ022
Fagdag AMB Undervisning
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G.I.A. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U. Lindstrøm
J.P. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A.C. West
S.H. Wood
N. Yoccoz
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00