Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Kristin Isaksen - Universitetslektor

Kristin Isaksen

Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.08.2021
09:15-12:30 ILP 2.006
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
Onsdag
18.08.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3500-1 Forelesning
Informasjonsmøte om 5. studieåronsdag kl. 10.15-11 på Zoom
Informasjonsmøte om masteråret
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
F. Hiss
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Olufsen
J.N. Roksvold
K-A. Sæther
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.08.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.08.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Torsdag
02.09.2021
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1152-1 Undervisning
Focus on reading

Alexie: The absolutely true diary of a part-time Indian
Gamble: Aspects of fiction (book chapter, available via reading list on Canvas/Leganto)

K. Isaksen
Fredag
03.09.2021
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1152-1 Undervisning
Focus on reading

Alexie: The absolutely true diary of a part-time Indian
Gamble: Aspects of fiction (book chapter, available via reading list on Canvas/Leganto)

K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.09.2021
12:15-16:00 ILP 1.059
LER-2152-1 Undervisning T.E. Holmbukt
K. Isaksen
Tirsdag
07.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
08.09.2021
12:15-16:00 ILP 1.059
LER-2152-1 Undervisning T.E. Holmbukt
K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
14.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Torsdag
16.09.2021
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-1151-1 Undervisning
Texts for Tweens

Rauf: The Boy at the Back of the Class

Gamble: Aspects of Fiction (book chapter - see Canvas/Leganto)

K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
21.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Torsdag
23.09.2021
11:15-14:00 ILP 1.007
LER-1151-1 Undervisning
Fairy tales and Fractured Fairy tales

Opie: Little Red Riding Hood

Dahl: Red Riding Hood, Jack and the Beanstalk

K. Isaksen
Fredag
24.09.2021
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2152-1 Undervisning K. Isaksen
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.09.2021
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1152-1 Undervisning
Fractured fairy tales

Dahl: Goldilocks  
Browne: Me and You

K. Isaksen
Tirsdag
28.09.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
29.09.2021
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-1152-1 Undervisning
Fractured fairy tales

Dahl: Goldilocks
Browne: Me and You

K. Isaksen
Fredag
01.10.2021
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-1151-1 Undervisning
Fairy Tales and Fractured Fairy Tales

Schuh & Lachauer: Red Riding Hood, Jack and the Beanstalk

K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
06.10.2021
13:15-16:00 ILP 1.043
LER-1151-1 Undervisning
Assessment

Mellomtrinnet ch 5: Assessment

K. Isaksen
Fredag
08.10.2021
08:15-11:00 ILP 1.059
LER-1151-1 Undervisning
Planning

Mellomtrinnet ch 4: Planning

K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.10.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-2152-1 Undervisning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-16:00 ILP 1.059
LER-2152-1 Undervisning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-1152-1 Undervisning
Focus on reading

Alexander: Crossover

K. Isaksen
Tirsdag
16.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-1152-1 Undervisning
Focus on reading

Alexander: Crossover

K. Isaksen
Onsdag
17.11.2021
11:15-14:00 ILP 1.006
LER-1151-1 Undervisning
Exhibition / Texts for Tweens

Wilson: Dustbin Baby

Gamble: Narrative and Story (Leganto)

H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.11.2021
09:00-10:00 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-16:00 ILP 1.059
LER-2152-1 Undervisning T.E. Holmbukt
K. Isaksen
M. Son
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.11.2021
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
Studieprogramledermøte
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
H. Habbestad
K. Isaksen
H-G. Køller
M.H. Olsen
K-A. Sæther
R.M. Walberg