Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Kristin Isaksen - Universitetslektor

Kristin Isaksen

Uke 33
Mandag
09:15-12:30 - 16.08.2021
Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
Onsdag
10:15-11:00 - 18.08.2021
Forelesning
Informasjonsmøte om 5. studieåronsdag kl. 10.15-11 på Zoom
Informasjonsmøte om masteråret
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 24.08.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 31.08.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 02.09.2021
Undervisning
Focus on reading

Alexie: The absolutely true diary of a part-time Indian
Gamble: Aspects of fiction (book chapter, available via reading list on Canvas/Leganto)

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.042
Fredag
08:15-10:00 - 03.09.2021
Undervisning
Focus on reading

Alexie: The absolutely true diary of a part-time Indian
Gamble: Aspects of fiction (book chapter, available via reading list on Canvas/Leganto)

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.043
Uke 36
Mandag
12:15-16:00 - 06.09.2021
Undervisning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
09:00-10:00 - 07.09.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
12:15-16:00 - 08.09.2021
Undervisning
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 14.09.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 16.09.2021
Undervisning
Texts for Tweens

Rauf: The Boy at the Back of the Class

Gamble: Aspects of Fiction (book chapter - see Canvas/Leganto)

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.059
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 21.09.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
11:15-14:00 - 23.09.2021
Undervisning
Fairy tales and Fractured Fairy tales

Opie: Little Red Riding Hood

Dahl: Red Riding Hood, Jack and the Beanstalk

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.007
Fredag
08:15-12:00 - 24.09.2021
Undervisning
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 2.056
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 39
Mandag
08:15-10:00 - 27.09.2021
Undervisning
Fractured fairy tales

Dahl: Goldilocks  
Browne: Me and You

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
09:00-10:00 - 28.09.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 29.09.2021
Undervisning
Fractured fairy tales

Dahl: Goldilocks
Browne: Me and You

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 01.10.2021
Undervisning
Fairy Tales and Fractured Fairy Tales

Schuh & Lachauer: Red Riding Hood, Jack and the Beanstalk

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.058
Uke 40
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 05.10.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
13:15-16:00 - 06.10.2021
Undervisning
Assessment

Mellomtrinnet ch 5: Assessment

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.043
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 08.10.2021
Undervisning
Planning

Mellomtrinnet ch 4: Planning

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.059
Uke 41
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 12.10.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 19.10.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 26.10.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 44
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 02.11.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
10:15-14:00 - 02.11.2021
Undervisning
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 09.11.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
12:15-16:00 - 09.11.2021
Undervisning
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
08:15-10:00 - 15.11.2021
Undervisning
Focus on reading

Alexander: Crossover

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
09:00-10:00 - 16.11.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
10:15-12:00 - 16.11.2021
Undervisning
Focus on reading

Alexander: Crossover

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
11:15-14:00 - 17.11.2021
Undervisning
Exhibition / Texts for Tweens

Wilson: Dustbin Baby

Gamble: Narrative and Story (Leganto)

Rom:
ILP 1.006
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 23.11.2021
Undervisning
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 48
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 30.11.2021
Booking BLS022
Studieprogramledermøte
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag