Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor

Linda Hjemgård Johansen

Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A4AUD4
LER-1352-1 Felles undervisning
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1352-1 Felles undervisning
L.H. Johansen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
00:00  
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00
LER-1352-1 Felles undervisning
Overnattingstur
I. Frenning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
   
Aktiviteter i tidsrommet 00:00-16:00
00:00-16:00 KRAFT K0-UTE
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
01:00      
02:00      
03:00      
04:00      
05:00      
06:00      
07:00      
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59
LER-1352-1 Felles undervisning
Overnattingstur
I. Frenning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:59
08:00-23:59 KRAFT K0-UTE
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
09:00
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
22:00      
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.056
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
     
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 KRAFT K0-UTE
LER-1354-1 Undervisning
Dagstur høst - oppmøte hovedinngang ILP 12.30
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.056
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
     
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-1 KRØ fag1
S-E. Andreassen
I. Frenning
L.H. Johansen
     
09:00      
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 2.061
ILP 2.062
LER-1352-1 Felles undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
     
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-1354-1 Undervisning

ILP-bygget Undervisning (1.059)

L.H. Johansen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1354-1 Undervisning

ILP-bygget Undervisning (2.072)

L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (1)
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:15
10:30-12:15 KRAFT K1-1
LER-1051-1 Forelesning
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.042
ILP 2.058
ILP U1.031
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
11:00        
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (2)
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
   
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.061
ILP 2.062
LER-1352-1 Felles undervisning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:30
12:00-13:30 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (3)
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-15:00
13:30-15:00 TROMSØBAD 166-23
LER-1354-1 Seminar
Svømming (3)
Matematikk og norsk
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
   
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (4)
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.042
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
I. Frenning
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:00
10:30-12:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (4)
Matematikk og norsk
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.006
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
I. Frenning
L.H. Johansen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.425
LER-1354-1 Undervisning

Teorifagbygget hus 1 Rom 1.425, storklasserom

L.H. Johansen
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.005
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.048
ILP 2.049
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (5)
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:00
10:30-12:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming (5)
Matematikk og norsk
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1354-1 Undervisning

ILP-bygget Undervisning (2.006)

L.H. Johansen
     
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.048
ILP 2.049
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1354-1 Undervisning

ILP-bygget Undervisning (2.072)

L.H. Johansen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2351-1 Undervisning
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming - livredningsprøven
Engelsk, naturfag og samfunnsfag
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:00
10:30-12:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-1 Seminar
Svømming - livredningsprøven
Matematikk og norsk
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 103
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
 
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe A NAT SAMF
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT K1-1
LER-1352-1 Gruppe B ENG MAT NOR
L.H. Johansen
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 036
LER-2352-1 Undervisning
L.H. Johansen
   
15:00        
16:00