Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Line Lundvoll Warth - Professor

Line Lundvoll Warth

Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.057
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.057
PED-1007-1 Forelesning
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
     
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning
J. Breivik
L.L. Warth
     
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1
J. Breivik
L.L. Warth
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 50
Uke
50
Mandag
13.12.2021
Tirsdag
14.12.2021
Onsdag
15.12.2021
Torsdag
16.12.2021
Fredag
17.12.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00