Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Line Lundvoll Warth - Professor

Line Lundvoll Warth

Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.08.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Torsdag
26.08.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.08.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.09.2021
12:15-14:00 ILP 2.057
PED-1007-1 Forelesning L.L. Warth
14:15-16:00 ILP U1.068
PED-1007-1 Forelesning L.L. Warth
Tirsdag
07.09.2021
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.09.2021
12:15-14:00 ILP 2.057
PED-1007-1 Forelesning L.L. Warth
Tirsdag
14.09.2021
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
21.09.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
28.09.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 UB 244
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Torsdag
30.09.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.10.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Torsdag
14.10.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.10.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Torsdag
21.10.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.10.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Torsdag
28.10.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.11.2021
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
PED-1007-1 Forelesning J. Breivik
L.L. Warth
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1007-1 Seminargruppe 1 J. Breivik
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
18.11.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
25.11.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Line Lundvoll Warth - Professor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
16.12.2021
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LAB-TEd Tromsø
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth