Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Maria Dardanou - Førstelektor

Maria Dardanou

Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.08.2021
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1218-1 Finnsnes
Introduksjon til emne (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67713325776?pwd=dFZwV1RVQytUYko1QldjdHhCUWM3QT09

Meeting ID: 677 1332 5776
Password: 981328

M. Dardanou
T. Isaksen
I.N. Kristiansen
K.A. Nyborg
10:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 34
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Tirsdag
24.08.2021
09:15-15:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Onsdag
25.08.2021
08:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Torsdag
26.08.2021
08:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Fredag
27.08.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.09.2021
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
11:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
Torsdag
16.09.2021
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
Fredag
17.09.2021
08:15-12:00 ILP 1.042
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1208-1 Forelesning
Forelesning uke 38

Spes.ped.

M. Dardanou
Tirsdag
21.09.2021
12:15-15:00 ILP 1.042
BLU-1208-1 Seminargruppe 1
Seminar uke 38
M. Dardanou
Fredag
24.09.2021
10:15-13:00 MH2 U.10.311
BLU-1208-1 Seminargruppe 2
Seminar uke 38
M. Dardanou
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.09.2021
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 39
M. Dardanou
Tirsdag
28.09.2021
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr2
Seminar uke 39
M. Dardanou
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 39
M. Dardanou
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr1
Seminar uke 39
M. Dardanou
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr2
Seminar uke 39
M. Dardanou
Torsdag
30.09.2021
08:15-10:00 BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 39
M. Dardanou
08:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 39
M. Dardanou
T. Unstad
10:15-12:00 BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 39
M. Dardanou
12:15-14:00 BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 39
M. Dardanou
14:15-16:00 BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 39
M. Dardanou
Fredag
01.10.2021
10:15-14:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 39
M. Dardanou
T. Unstad
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.10.2021
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 42
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Torsdag
21.10.2021
09:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 42
M. Dardanou
T. Unstad
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.10.2021
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1208-1 Forelesning
Forelesning uke 43

Foreldresamarbeid

M. Dardanou
Onsdag
27.10.2021
09:15-12:00 ILP 1.007
BLU-1208-1 Seminargruppe 2
Seminar uke 43
M. Dardanou
13:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1208-1 Seminargruppe 1
Seminar uke 43
M. Dardanou
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
03.11.2021
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1208-1 Forelesning
Forelesning uke 44

Foreldresamarbeid

M. Dardanou
Torsdag
04.11.2021
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Seminargruppe 1
Seminar uke 44
M. Dardanou
11:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Seminargruppe 2
Seminar uke 44
M. Dardanou
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.11.2021
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1218-1 Finnsnes
Felles forelesning uke 45 (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66812325686?pwd=ODN0SWhxWjlNNFUrV2RsZXVXcVQ2dz09

Meeting ID: 668 1232 5686
Password: 856686

M. Dardanou
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.11.2021
10:15-14:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Tirsdag
16.11.2021
09:15-11:00 ILP 1.043
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Onsdag
17.11.2021
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 46
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Torsdag
18.11.2021
09:15-12:00 ILP 1.006
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Fredag
19.11.2021
08:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.11.2021
08:15-10:00 BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 47
M. Dardanou
10:15-12:00 BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 47
M. Dardanou
12:15-14:00 BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 47
M. Dardanou
14:15-16:00 BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 47
M. Dardanou
Torsdag
25.11.2021
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 47
M. Dardanou
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr1
Seminar uke 47
M. Dardanou
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 47
M. Dardanou
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr1
Seminar uke 47
M. Dardanou
Fredag
26.11.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.12.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas