Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Maria Dardanou - Førstelektor

Maria Dardanou

Uke 34
Mandag
08:15-09:00 - 23.08.2021
Finnsnes
Introduksjon til emne (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67713325776?pwd=dFZwV1RVQytUYko1QldjdHhCUWM3QT09

Meeting ID: 677 1332 5776
Password: 981328

10:15-16:00 - 23.08.2021
Forelesning
Mandag uke 34
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
09:15-15:00 - 24.08.2021
Forelesning
Tirsdag uke 34
Onsdag
08:15-13:00 - 25.08.2021
Forelesning
Onsdag uke 34
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 25.08.2021
Forelesning
Onsdag uke 34
Rom:
ILP 1.043
Torsdag
08:15-16:00 - 26.08.2021
Forelesning
Torsdag uke 34
Fredag
08:15-10:00 - 27.08.2021
Forelesning
Fredag uke 34
Rom:
ILP 2.056
10:15-12:00 - 27.08.2021
Forelesning
Fredag uke 34
Rom:
ILP 2.072
Uke 37
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 15.09.2021
Forelesning
Onsdag uke 37
Rom:
ILP 1.006
11:15-13:00 - 15.09.2021
Forelesning
Onsdag uke 37
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 15.09.2021
Forelesning
Onsdag uke 37
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
09:15-16:00 - 16.09.2021
Forelesning
Torsdag uke 37
Fredag
08:15-12:00 - 17.09.2021
Forelesning
Fredag uke 37
Rom:
ILP 1.042
Uke 38
Mandag
14:15-16:00 - 20.09.2021
Forelesning
Forelesning uke 38

Spes.ped.

Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
12:15-15:00 - 21.09.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 38
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-13:00 - 24.09.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 38
Lærer:
M. Dardanou
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 39
Mandag
12:15-14:00 - 27.09.2021
Harstad
Forelesning uke 39
Lærer:
M. Dardanou
Tirsdag
08:15-10:00 - 28.09.2021
Harstad sem gr2
Seminar uke 39
Lærer:
M. Dardanou
10:15-12:00 - 28.09.2021
Harstad
Forelesning uke 39
Lærer:
M. Dardanou
12:15-14:00 - 28.09.2021
Harstad sem gr1
Seminar uke 39
Lærer:
M. Dardanou
14:15-16:00 - 28.09.2021
Harstad sem gr2
Seminar uke 39
Lærer:
M. Dardanou
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 30.09.2021
Finnsnes
Forelesning uke 39
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
08:15-16:00 - 30.09.2021
Forelesning
Torsdag uke 39
10:15-12:00 - 30.09.2021
Finnsnes sem
Seminar uke 39
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
12:15-14:00 - 30.09.2021
Finnsnes
Forelesning uke 39
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
14:15-16:00 - 30.09.2021
Finnsnes sem
Seminar uke 39
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
Fredag
10:15-14:00 - 01.10.2021
Forelesning
Fredag uke 39
Rom:
ILP 2.056
Uke 42
Mandag
09:15-16:00 - 18.10.2021
Forelesning
Mandag uke 42
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
09:15-12:00 - 21.10.2021
Forelesning
Torsdag uke 42
Rom:
ILP 2.056
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 26.10.2021
Forelesning
Forelesning uke 43

Foreldresamarbeid

Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 2.072
Onsdag
09:15-12:00 - 27.10.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 43
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 1.007
13:15-16:00 - 27.10.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 43
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 03.11.2021
Forelesning
Forelesning uke 44

Foreldresamarbeid

Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
08:15-11:00 - 04.11.2021
Seminargruppe 1
Seminar uke 44
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 1.006
11:15-14:00 - 04.11.2021
Seminargruppe 2
Seminar uke 44
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 11.11.2021
Finnsnes
Felles forelesning uke 45 (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66812325686?pwd=ODN0SWhxWjlNNFUrV2RsZXVXcVQ2dz09

Meeting ID: 668 1232 5686
Password: 856686

Lærer:
M. Dardanou
Fredag
Uke 46
Mandag
10:15-14:00 - 15.11.2021
Forelesning
Mandag uke 46
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
09:15-11:00 - 16.11.2021
Forelesning
Tirsdag uke 46
Rom:
ILP 1.043
12:15-16:00 - 16.11.2021
Forelesning
Tirsdag uke 46
Rom:
ILP 2.056
Onsdag
09:15-16:00 - 17.11.2021
Forelesning
Onsdag uke 46
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
09:15-12:00 - 18.11.2021
Forelesning
Torsdag uke 46
Rom:
ILP 1.006
12:15-16:00 - 18.11.2021
Forelesning
Torsdag uke 46
Rom:
ILP 2.056
Fredag
08:15-12:00 - 19.11.2021
Forelesning
Fredag uke 46
Rom:
ILP 2.056
Uke 47
Mandag
08:15-10:00 - 22.11.2021
Finnsnes
Forelesning uke 47
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
10:15-12:00 - 22.11.2021
Finnsnes sem
Seminar uke 47
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
12:15-14:00 - 22.11.2021
Finnsnes
Forelesning uke 47
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
14:15-16:00 - 22.11.2021
Finnsnes sem
Seminar uke 47
Lærer:
M. Dardanou
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 25.11.2021
Harstad
Forelesning uke 47
Lærer:
M. Dardanou
10:15-12:00 - 25.11.2021
Harstad sem gr1
Seminar uke 47
Lærer:
M. Dardanou
12:15-14:00 - 25.11.2021
Harstad
Forelesning uke 47
Lærer:
M. Dardanou
14:15-16:00 - 25.11.2021
Harstad sem gr1
Seminar uke 47
Lærer:
M. Dardanou
Fredag
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag