Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Maria Dardanou - Førstelektor

Maria Dardanou

Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1218-1 Finnsnes
Introduksjon til emne (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67713325776?pwd=dFZwV1RVQytUYko1QldjdHhCUWM3QT09

Meeting ID: 677 1332 5776
Password: 981328

M. Dardanou
T. Isaksen
I.N. Kristiansen
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 34
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
11:00
12:00  
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 34
M. Dardanou
T. Unstad
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
10:00    
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
12:00      
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 37
M. Dardanou
T. Unstad
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MH2 U.10.311
BLU-1208-1 Seminargruppe 2
Seminar uke 38
M. Dardanou
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.042
BLU-1208-1 Seminargruppe 1
Seminar uke 38
M. Dardanou
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1208-1 Forelesning
Forelesning uke 38

Spes.ped.

M. Dardanou
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr2
Seminar uke 39
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 39
M. Dardanou
08:15-16:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 39
M. Dardanou
T. Unstad
10:15-12:00
BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 39
M. Dardanou
12:15-14:00
BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 39
M. Dardanou
14:15-16:00
BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 39
M. Dardanou
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 39
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 39
M. Dardanou
T. Unstad
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 39
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr1
Seminar uke 39
M. Dardanou
 
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr2
Seminar uke 39
M. Dardanou
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 42
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 42
M. Dardanou
T. Unstad
 
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.007
BLU-1208-1 Seminargruppe 2
Seminar uke 43
M. Dardanou
   
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1208-1 Forelesning
Forelesning uke 43

Foreldresamarbeid

M. Dardanou
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1208-1 Seminargruppe 1
Seminar uke 43
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Seminargruppe 1
Seminar uke 44
M. Dardanou
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1208-1 Forelesning
Forelesning uke 44

Foreldresamarbeid

M. Dardanou
 
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Seminargruppe 2
Seminar uke 44
M. Dardanou
 
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1218-1 Finnsnes
Felles forelesning uke 45 (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66812325686?pwd=ODN0SWhxWjlNNFUrV2RsZXVXcVQ2dz09

Meeting ID: 668 1232 5686
Password: 856686

M. Dardanou
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Fredag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 1.043
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Onsdag uke 46
M. Dardanou
M.H. Jenssen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.006
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Mandag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Tirsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2013-1 Forelesning
Torsdag uke 46
M. Dardanou
T. Unstad
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 47
M. Dardanou
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 47
M. Dardanou
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 47
M. Dardanou
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr1
Seminar uke 47
M. Dardanou
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1218-1 Finnsnes
Forelesning uke 47
M. Dardanou
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1218-1 Harstad
Forelesning uke 47
M. Dardanou
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1218-1 Finnsnes sem
Seminar uke 47
M. Dardanou
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1218-1 Harstad sem gr1
Seminar uke 47
M. Dardanou
15:00    
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 40, 41, 48, 50, 51, 52