Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor

Monica Nymoen Hansen

Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.229
VID-6310-1 Samlinger
Uke 37, tirsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
08:15-16:00 FARM F2.305
VID-6310-1 Samlinger
Uke 37, onsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
08:15-16:00 TEO-H1 1.323
VID-6046-1 Samlinger
Uke 37, dag 1
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MH2 U.10.308
VID-6046-1 Samlinger
Uke 37, dag 2
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.317
VID-6046-1 Samlinger
Uke 37, dag 3
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2051-1 MAT fag1
A. Birkeland
M.N. Hansen
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
A.R. Steele
A. Unhjem
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H5 5.302
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
09:00      
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.325
VID-6046-1 Samlinger
Uke 41, dag 1
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MH2 U.09.309
VID-6046-1 Samlinger
Uke 41, dag 2
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H5 5.202
VID-6046-1 Samlinger
Uke 41, dag 3
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.007
VID-6310-1 Samlinger
Uke 42, mandag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.056
VID-6310-1 Samlinger
Uke 42, tirsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.043
VID-6310-1 Samlinger
Uke 42, onsdag
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H5 5.302
VID-6046-1 Samlinger
Uke 45, dag 1
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.056
VID-6046-1 Samlinger
Uke 45, dag 2
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H5 5.302
VID-6046-1 Samlinger
Uke 45, dag 3
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3500-1 Fagdidaktisk master
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
M.N. Hansen
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6310-1 Samlinger
Novemberkonferansen
J. Fauskanger
M.N. Hansen
H.C. Ryel
K. Wæge
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 44, 46, 49, 50, 51, 52