Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Markus Molis - Professor

Markus Molis

Timeplan for Markus Molis - Professor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-2017-1 Forelesning
K.A. Bråthen
R. Knudsen
M. Molis
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2017-1 Forelesning
K.A. Bråthen
R. Knudsen
M. Molis
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Markus Molis - Professor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45
BIO-2017-1 Feltkurs Skibotn
E. Breitschopf
K.A. Bråthen
S. Hofhuis
R. Knudsen
J.P. Mellard
M. Molis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:59
08:15-23:59
BIO-2017-1 Feltkurs Skibotn
E. Breitschopf
K.A. Bråthen
S. Hofhuis
R. Knudsen
J.P. Mellard
M. Molis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:59
08:15-23:59
BIO-2017-1 Feltkurs Skibotn
E. Breitschopf
K.A. Bråthen
S. Hofhuis
R. Knudsen
J.P. Mellard
M. Molis
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:59
08:15-23:59
BIO-2017-1 Feltkurs Skibotn
E. Breitschopf
K.A. Bråthen
S. Hofhuis
R. Knudsen
J.P. Mellard
M. Molis
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00  
17:00  
18:00  
19:00  
20:00  
21:00  
22:00  
Timeplan for Markus Molis - Professor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-1005-1 Forelesning
Forelesning: økosystemøkologi
M. Molis
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BOOKING Booking MMJ022
Fagdag AMB Undervisning
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G.I.A. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U. Lindstrøm
J.P. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A.C. West
S.H. Wood
N. Yoccoz
   
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00