Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
S.A. Bjørkli-Eriksen
T.F. Eidissen
L. Hustad
G. Kalseth
R. Larsen
M. Liset
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Wiik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 ILP 2.006
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10, gruppe A
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30 ILP 2.006
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10, gruppe A
M. Liset
   
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:45-12:15
10:45-12:15 ILP 2.072
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10, gruppe B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-12:00
10:30-12:00 ILP 2.006
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10, gruppe B
M. Liset
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00 ILP 2.006
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10, gruppe C
M. Liset
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:30
13:00-14:30 ILP 2.006
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10, gruppe C
M. Liset
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 ILP 2.006
BOOKING Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 5-10, gruppe C
M. Liset
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.072
LER-2101-1 Undervisning
R.V. Johnsen
M. Liset
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1101-1 Undervisning
M. Liset
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1104-1 Undervisning
M. Liset
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe A
M. Liset
09:00      
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe B
M. Liset
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1104-1 Undervisning
M. Liset
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
ILP 1.062
LER-3002-1 Gruppe 1
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0103
LER-3002-1 Gruppe 3
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1001-1 Seminar
M. Liset
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
ILP 1.062
LER-3001-1 Gruppe 1
M. Liset
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.062
LER-1203-1 Gruppe A
M. Liset
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.413
TEO-H1 1.417
LER-3002-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
LER-3002-1 Gruppe 1
M. Liset
A.R. Steele
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
LER-1203-1 Gruppe B
M. Liset
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.417
TEO-H5 5.302
TEO-H5 5.402
LER-3002-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 VIRTUELT _3
LER-3000-1 Undervisning
R. Johansen
M. Liset
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe A
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe C
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe A
M. Liset
09:00
10:00
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe D
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe B
M. Liset
12:00
13:00
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.007
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020
M. Liset
O. Wang
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
M. Liset
     
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
M. Liset
     
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe B
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe A
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
LER-2101-1 Undervisning
R.V. Johnsen
M. Liset
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1001-1 Seminar
M. Liset
K.E. Stien
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.047
LER-2101-1 Undervisning
R.V. Johnsen
M. Liset
       
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking ANG035
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
E. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00