Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Språk og lek (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad
Introduksjon, presentasjon av pensum - Clarion hotel Arcticus
Introduksjon, presentasjon av pensum
M.L. Sundelin
M. Volden
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1223-1 Harstad
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
M.L. Sundelin
       
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
M.L. Sundelin
       
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Introduksjon, presentasjon av pensum (digitalt)
M.L. Sundelin
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Språk og lek (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Språk og lek (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
M.L. Sundelin
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
M.L. Sundelin
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy, matematikk og norsk (Tromsø)
M.L. Sundelin
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Digitale verktøy matematikk og norsk
M.L. Sundelin
A. Wara
     
09:00      
10:00      
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.057
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Digitale verktøy matematikk og norsk
M.L. Sundelin
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Narvik
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Narvik)
M.L. Sundelin
A. Wara
   
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Harstad
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Harstad)
M.L. Sundelin
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Fortellerkompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
M.L. Sundelin
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Harstad
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
M.L. Sundelin
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Finnsnes
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
A. Wara
     
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Fortellerkompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
M.L. Sundelin
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
   
09:00      
10:00      
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Wara
 
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1223-1 Harstad
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Harstad)
M.L. Sundelin
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
09:00      
10:00      
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
12:00        
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Språklig mangfold (Finnsnes)
M.L. Sundelin
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad
Språklig mangfold (Harstad)
M.L. Sundelin
     
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Språklig mangfold (Finnsnes)
M.L. Sundelin
15:00      
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Narvik)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Observering og kartlegging av språk (Tromsø)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Språklig bevissthet (Narvik)
M.L. Sundelin
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Språklig bevissthet (Tromsø)
M.L. Sundelin
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Språklig bevissthet (Finnsnes)
M.L. Sundelin
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Etterarbeid praksis (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
       
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Etterarbeid praksis (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Språklig bevissthet (Harstad)
M.L. Sundelin
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00