Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
18.08.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.08.2021
09:15-10:00 BLU-1223-1 Harstad
Introduksjon, presentasjon av pensum - Clarion hotel Arcticus
Introduksjon, presentasjon av pensum
M.L. Sundelin
M. Volden
10:15-11:00 BLU-1223-1 Harstad
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
M.L. Sundelin
11:15-13:00 BLU-1223-1 Harstad gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
M.L. Sundelin
Tirsdag
24.08.2021
13:15-15:00 BLU-1223-1 Harstad gr.1
Språk og lek (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Språk og lek (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Onsdag
25.08.2021
12:15-13:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Introduksjon, presentasjon av pensum (digitalt)
M.L. Sundelin
Torsdag
26.08.2021
13:15-14:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
M.L. Sundelin
14:15-16:00 BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Fredag
27.08.2021
08:15-10:00 BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Språk og lek (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.09.2021
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy, matematikk og norsk (Tromsø)
M.L. Sundelin
A. Wara
Tirsdag
07.09.2021
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Digitale verktøy matematikk og norsk
M.L. Sundelin
A. Wara
12:15-15:00 ILP 2.057
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Digitale verktøy matematikk og norsk
M.L. Sundelin
A. Wara
Onsdag
08.09.2021
12:15-15:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Narvik
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Narvik)
M.L. Sundelin
A. Wara
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.09.2021
08:15-11:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Harstad
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Harstad)
M.L. Sundelin
A. Wara
Tirsdag
14.09.2021
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Fortellerkompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
M.L. Sundelin
11:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1223-1 Finnsnes
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
A. Wara
Torsdag
16.09.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
M.L. Sundelin
10:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Fredag
17.09.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
M.L. Sundelin
10:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Harstad
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
M.L. Sundelin
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Fortellerkompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.09.2021
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
Onsdag
22.09.2021
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
Torsdag
23.09.2021
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Wara
Fredag
24.09.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.09.2021
08:15-12:00 BLU-1223-1 Harstad
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Harstad)
M.L. Sundelin
14:15-16:00 BLU-1223-1 Harstad
Språklig mangfold (Harstad)
M.L. Sundelin
Fredag
01.10.2021
08:15-11:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
11:15-13:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
M.L. Sundelin
13:15-14:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Språklig mangfold (Finnsnes)
M.L. Sundelin
14:15-16:00 BLU-1223-1 Finnsnes
Språklig mangfold (Finnsnes)
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
29.10.2021
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
03.11.2021
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Observering og kartlegging av språk (Tromsø)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Språklig bevissthet (Tromsø)
M.L. Sundelin
Torsdag
04.11.2021
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Narvik)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
13:15-15:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Språklig bevissthet (Narvik)
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.11.2021
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Etterarbeid praksis (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Etterarbeid praksis (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Tirsdag
09.11.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Språklig bevissthet (Finnsnes)
M.L. Sundelin
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Harstad)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
Onsdag
10.11.2021
12:15-14:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Finnsnes)
A.L. Bakke
M.L. Sundelin
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Språklig bevissthet (Harstad)
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.11.2021
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
Onsdag
24.11.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
Torsdag
25.11.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Fredag
26.11.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.12.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas