Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 18.08.2021
Tromsø gr.1
Begrepslæring og semantisk utvikling (Tromsø)
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
09:15-10:00 - 23.08.2021
Harstad
Introduksjon, presentasjon av pensum - Clarion hotel Arcticus
Introduksjon, presentasjon av pensum
Rom:
10:15-11:00 - 23.08.2021
Harstad
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
11:15-13:00 - 23.08.2021
Harstad gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad) - Clarian hotel Arcticus
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Harstad)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Tirsdag
13:15-15:00 - 24.08.2021
Harstad gr.1
Språk og lek (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Språk og lek (Harstad)
Rom:
Onsdag
12:15-13:00 - 25.08.2021
Finnsnes
Introduksjon, presentasjon av pensum (digitalt)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Torsdag
13:15-14:00 - 26.08.2021
Finnsnes
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
14:15-16:00 - 26.08.2021
Finnsnes gr.1
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk? (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Fredag
08:15-10:00 - 27.08.2021
Finnsnes gr.1
Språk og lek (Finnsnes)
Rom:
Uke 36
Mandag
08:15-11:00 - 06.09.2021
Tromsø
Forelesning: Digitale verktøy, matematikk og norsk (Tromsø)
Rom:
ILP 2.057
Tirsdag
08:15-11:00 - 07.09.2021
Seminargruppe 1
Digitale verktøy matematikk og norsk
Rom:
ILP 2.057
12:15-15:00 - 07.09.2021
Seminargruppe 2
Digitale verktøy matematikk og norsk
Rom:
ILP 2.057
Onsdag
12:15-15:00 - 08.09.2021
Narvik
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Narvik)
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
08:15-11:00 - 13.09.2021
Harstad
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Harstad)
Rom:
ILP 2.057
Tirsdag
08:15-11:00 - 14.09.2021
Seminargruppe 1
Fortellerkompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP U1.068
11:15-14:00 - 14.09.2021
Finnsnes
Digitale verktøy, matematikk og norsk (Finnsnes)
Rom:
ILP 2.057
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 16.09.2021
Finnsnes
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP 2.072
10:15-11:00 - 16.09.2021
Finnsnes
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP 2.056
Fredag
08:15-10:00 - 17.09.2021
Harstad
Forelesning: Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP 2.072
10:15-11:00 - 17.09.2021
Harstad
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi (Harstad)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP 2.056
13:15-16:00 - 17.09.2021
Seminargruppe 2
Fortellerkompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP U1.068
Uke 38
Mandag
08:15-11:00 - 20.09.2021
Seminargruppe 1
Språklig mangfold
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 22.09.2021
Seminargruppe 2
Språklig mangfold
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
12:15-13:00 - 23.09.2021
Narvik
Gjennomgang av arbeidskrav (Narvik)
Fredag
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 39
Mandag
08:15-12:00 - 27.09.2021
Harstad
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Harstad)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
14:15-16:00 - 27.09.2021
Harstad
Språklig mangfold (Harstad)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 01.10.2021
Finnsnes
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
11:15-13:00 - 01.10.2021
Finnsnes
Forelesning: Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
13:15-14:00 - 01.10.2021
Finnsnes
Forelesning: Språklig mangfold (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
14:15-16:00 - 01.10.2021
Finnsnes
Språklig mangfold (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 03.11.2021
Tromsø
Digital: Observering og kartlegging av språk (Tromsø)
Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 03.11.2021
Tromsø
Digital: Språklig bevissthet (Tromsø)
Lærer:
M.L. Sundelin
Torsdag
08:15-10:00 - 04.11.2021
Narvik
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Narvik)
Rom:
ILP 1.047
13:15-15:00 - 04.11.2021
Narvik
Digital: Språklig bevissthet (Narvik)
Lærer:
M.L. Sundelin
Fredag
Uke 45
Mandag
10:15-12:00 - 08.11.2021
Harstad
Digital: Etterarbeid praksis (Harstad)
Rom:
ILP 1.047
14:15-16:00 - 08.11.2021
Finnsnes
Digital: Etterarbeid praksis (Finnsnes)
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
08:15-10:00 - 09.11.2021
Finnsnes
Digital: Språklig bevissthet (Finnsnes)
Lærer:
M.L. Sundelin
14:15-16:00 - 09.11.2021
Harstad
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Harstad)
Rom:
ILP 1.047
Onsdag
12:15-14:00 - 10.11.2021
Finnsnes
Digital: Observasjon og kartlegging av språk (Finnsnes)
Rom:
ILP 1.047
14:15-16:00 - 10.11.2021
Harstad
Digital: Språklig bevissthet (Harstad)
Lærer:
M.L. Sundelin
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.11.2021
Harstad
Forelesning: Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
10:15-12:00 - 23.11.2021
Harstad
Overgang barnehage - skole (Harstad og Finnsnes)
Onsdag
10:15-12:00 - 24.11.2021
Seminargruppe 1
Språklig mangfold
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP U1.068
12:15-14:00 - 24.11.2021
Seminargruppe 2
Språklig mangfold
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
08:15-12:00 - 25.11.2021
Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP U1.068
Fredag
08:15-12:00 - 26.11.2021
Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP U1.068
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag