Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Monica Volden - Universitetslektor

Monica Volden

Uke 33
Mandag
08:15-09:00 - 16.08.2021
Seminargruppe 1
Introduksjon, presentasjon av pensum
Rom:
ILP U1.068
09:15-11:00 - 16.08.2021
Seminargruppe 2
Introduksjon, presentasjon av pensum
Rom:
ILP U1.068
12:15-15:00 - 16.08.2021
Tromsø gr.1
Måling, ute (Tromsø)
Rom:
Tirsdag
10:15-13:00 - 17.08.2021
Seminargruppe 1
Måling ute
13:15-16:00 - 17.08.2021
Seminargruppe 2
Måling ute
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
14:15-16:00 - 18.08.2021
Seminargruppe 1
Barnehagematematikk og måling
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
14:15-16:00 - 19.08.2021
Seminargruppe 2
Barnehagematematikk og måling
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 1.006
Fredag
Uke 34
Mandag
09:15-10:00 - 23.08.2021
Harstad
Introduksjon, presentasjon av pensum - Clarion hotel Arcticus
Introduksjon, presentasjon av pensum
Rom:
13:15-16:00 - 23.08.2021
Harstad gr.1
Måling, ute (Harstad)
Rom:
Tirsdag
08:15-10:00 - 24.08.2021
Harstad
Barnehagematematikk og måling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Barnehagematematikk og måling (Harstad)
Rom:
Onsdag
10:15-12:00 - 25.08.2021
Harstad gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
Rom:
12:15-13:00 - 25.08.2021
Harstad
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
Rom:
Torsdag
08:15-11:00 - 26.08.2021
Finnsnes gr.1
Måling, ute (Finnsnes)
Rom:
11:15-13:00 - 26.08.2021
Finnsnes
Barnehagematematikk og måling (Finnsnes)
Rom:
14:15-16:00 - 26.08.2021
Seminargruppe 2
Utdeling av arbeidskrav 1 og 2
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 26.08.2021
Seminargruppe 1
Utdeling av arbeidskrav 1 og 2
Rom:
ILP U1.068
Fredag
13:15-15:00 - 27.08.2021
Finnsnes gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
Rom:
15:15-16:00 - 27.08.2021
Finnsnes
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
Rom:
Uke 35
Mandag
08:15-12:00 - 30.08.2021
Seminargruppe 1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
08:15-12:00 - 31.08.2021
Seminargruppe 2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 02.09.2021
Gruppe B
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 1.007
11:15-14:00 - 02.09.2021
Gruppe A
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 1.043
Fredag
09:15-10:00 - 03.09.2021
Gruppe B
Rom:
ILP 1.007
10:15-11:00 - 03.09.2021
Gruppe A
Rom:
ILP 1.007
Uke 36
Mandag
08:15-11:00 - 06.09.2021
Gruppe B
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 1.043
11:15-12:00 - 06.09.2021
Narvik
Forelesning: geometri, rom og retning
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.005
12:15-14:00 - 06.09.2021
Narvik
Geometri, rom og retning
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.072
14:15-16:00 - 06.09.2021
Narvik
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.072
Tirsdag
08:15-10:00 - 07.09.2021
Narvik
Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
Rom:
ILP 2.006
13:15-14:00 - 07.09.2021
Tromsø
Forelesning: Geometri, rom og retning (Tromsø)
Rom:
ILP 2.072
14:15-16:00 - 07.09.2021
Tromsø
Geometri, rom og retning (Tromsø)
Rom:
ILP 2.072
Onsdag
08:15-10:00 - 08.09.2021
Tromsø
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Tromsø)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
10:15-16:00 - 08.09.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
13:15-16:00 - 08.09.2021
Gruppe A
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 1.043
Torsdag
08:15-16:00 - 09.09.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
14:15-15:00 - 09.09.2021
Gruppe B
Rom:
ILP 2.056
Fredag
08:15-14:00 - 10.09.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
Uke 37
Mandag
13:15-16:00 - 13.09.2021
Seminargruppe 1
Geometri. Rom og retning
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
08:15-10:00 - 14.09.2021
Harstad
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.006
11:15-14:00 - 14.09.2021
Seminargruppe 2
Geometri. Rom og retning
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 14.09.2021
Harstad
Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.006
Onsdag
08:15-09:00 - 15.09.2021
Harstad
Forelesning: Geometri, rom og retning (Harstad)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.072
09:15-11:00 - 15.09.2021
Harstad
Geometri, rom og retning (Harstad)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
UB 132
12:15-16:00 - 15.09.2021
Samlinger
Torsdag
08:15-16:00 - 16.09.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
15:15-16:00 - 16.09.2021
Finnsnes
Forelesning: Geometri, rom og retning (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.056
Fredag
08:15-10:00 - 17.09.2021
Finnsnes
Geometri, rom og retning (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.056
08:15-14:00 - 17.09.2021
Samlinger
12:15-14:00 - 17.09.2021
Finnsnes
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 17.09.2021
Finnsnes
Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.056
Uke 38
Mandag
08:15-12:00 - 20.09.2021
Seminargruppe 2
Tallforståelse, telling og tallsystem
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
08:15-12:00 - 21.09.2021
Seminargruppe 1
Tallforståelse, telling og tallsystem
Rom:
ILP 2.006
Onsdag
08:15-10:00 - 22.09.2021
Tromsø
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.056
10:15-12:00 - 22.09.2021
Tromsø
Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.056
13:15-16:00 - 22.09.2021
Tromsø
Forelesning: Matematisk samtale (Tromsø)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
UB 244
Torsdag
08:15-10:00 - 23.09.2021
Narvik
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
10:15-12:00 - 23.09.2021
Narvik
Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
13:15-16:00 - 23.09.2021
Narvik
Forelesning: Matematisk samtale (Narvik)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Fredag
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 39
Mandag
08:15-10:00 - 27.09.2021
Finnsnes
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
10:15-12:00 - 27.09.2021
Finnsnes
Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
12:15-15:00 - 27.09.2021
Finnsnes
Matematisk samtale (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
Tirsdag
12:15-14:00 - 28.09.2021
Seminargruppe 1
Veiledning arbeidskrav 3-6 år
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 28.09.2021
Seminargruppe 2
Veiledning arbeidskrav 3-6 år
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
08:15-11:00 - 29.09.2021
Seminargruppe 2
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

Rom:
ILP U1.068
11:15-14:00 - 29.09.2021
Seminargruppe 1
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

Rom:
ILP 1.006
Torsdag
12:15-14:00 - 30.09.2021
Harstad
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
14:15-16:00 - 30.09.2021
Harstad
Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Fredag
08:15-10:00 - 01.10.2021
Harstad
OBS varer til kl 1100 nytt rom fra 10.15 Rom 243 rom 7
Forelesning: matematisk samtale
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-16:00 - 13.10.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
Torsdag
08:15-16:00 - 14.10.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
Fredag
08:15-14:00 - 15.10.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 20.10.2021
Samlinger
Rom:
ILP 1.058
Torsdag
08:15-16:00 - 21.10.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.005
Fredag
08:15-14:00 - 22.10.2021
Samlinger
Rom:
ILP 1.043
Uke 43
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 26.10.2021
Seminargruppe 2
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

Rom:
ILP 1.006
Onsdag
08:15-12:00 - 27.10.2021
Seminargruppe 1
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

Rom:
ILP U1.068
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 44
Mandag
10:15-12:00 - 01.11.2021
Tromsø
Digital: Problemløsning (Tromsø)
Rom:
ILP 1.043
12:15-14:00 - 01.11.2021
Seminargruppe 2
Problemløsning
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 01.11.2021
Seminargruppe 1
Problemløsning
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
12:15-14:00 - 02.11.2021
Narvik
Digital: Problemløsning (Narvik)
Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 02.11.2021
Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
Rom:
ILP 1.043
Onsdag
09:15-10:00 - 03.11.2021
Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
Rom:
ILP 1.043
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 05.11.2021
Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.043
10:15-11:00 - 05.11.2021
Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.043
Uke 45
Mandag
12:15-14:00 - 08.11.2021
Finnsnes
Digital: Problemløsning (Finnsnes)
Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 08.11.2021
Harstad
Digital: Problemløsning (Harstad)
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
08:15-11:00 - 09.11.2021
Harstad
Digital: Statistikk (Harstad)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.047
11:15-14:00 - 09.11.2021
Finnsnes
Digital: Statistikk (Finnsnes)
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.043
Onsdag
08:15-11:00 - 10.11.2021
Seminargruppe 2
Statistikk
Rom:
ILP U1.068
11:15-14:00 - 10.11.2021
Seminargruppe 1
Statistikk
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
12:15-14:00 - 11.11.2021
Seminargruppe 1
Sannsynlighet
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 11.11.2021
Seminargruppe 2
Sannsynlighet
Rom:
ILP U1.068
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 17.11.2021
Tromsø
Forelesning: Eksamensforberedelser (Tromsø og Narvik)
Rom:
ILP 1.043
10:15-16:00 - 17.11.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
12:15-16:00 - 17.11.2021
Samlinger
Torsdag
08:15-16:00 - 18.11.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.005
08:15-16:00 - 18.11.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
Fredag
08:15-14:00 - 19.11.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.006
08:15-14:00 - 19.11.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.005
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 25.11.2021
Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP U1.068
Fredag
08:15-12:00 - 26.11.2021
Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP U1.068
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 48
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 30.11.2021
Gruppe A
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag