Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Monica Volden - Universitetslektor

Monica Volden

Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Introduksjon, presentasjon av pensum
I.C. Nordli
M. Volden
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Introduksjon, presentasjon av pensum
I.C. Nordli
M. Volden
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 SVHUM B1003
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Måling ute
G.O. Pettersen
M. Volden
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1223-1 Tromsø gr.1
Måling, ute (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
A. Wara
     
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Måling ute
G.O. Pettersen
M. Volden
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Barnehagematematikk og måling
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Barnehagematematikk og måling
M. Volden
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad
Barnehagematematikk og måling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Barnehagematematikk og måling (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Måling, ute (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1223-1 Harstad
Introduksjon, presentasjon av pensum - Clarion hotel Arcticus
Introduksjon, presentasjon av pensum
M.L. Sundelin
M. Volden
   
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Barnehagematematikk og måling (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1223-1 Harstad
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1223-1 Harstad gr.1
Måling, ute (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
     
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1223-1 Finnsnes gr.1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Utdeling av arbeidskrav 1 og 2
I.C. Nordli
M. Volden
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Utdeling av arbeidskrav 1 og 2
I.C. Nordli
M. Volden
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Begrepslæring. Former, mønster og symmetri
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
M. Volden
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe B
H.C. Ryel
M. Volden
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.007
LER-1203-1 Gruppe A
H.C. Ryel
M. Volden
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A
M. Volden
 
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe B
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Narvik
Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
14:15-15:00 ILP 2.056
LER-1203-1 Gruppe B
T.F. Eidissen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
13:15-16:00 ILP 1.043
LER-1203-1 Gruppe A
M. Volden
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: geometri, rom og retning
M. Volden
A. Wara
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Geometri, rom og retning
M. Volden
A. Wara
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Tromsø
Geometri, rom og retning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.072
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Geometri, rom og retning (Harstad)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
15:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Geometri, rom og retning (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Geometri, rom og retning (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
08:15-14:00 SVHUM B1003
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
12:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 UB 132
BLU-1223-1 Harstad
Geometri, rom og retning (Harstad)
M. Volden
A. Wara
10:00    
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Geometri. Rom og retning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Geometri. Rom og retning
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
BLU-1223-1 Harstad
Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Finnsnes
Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
15:00
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Tallforståelse, telling og tallsystem
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Tallforståelse, telling og tallsystem
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
M. Volden
A. Wara
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Tromsø
Additive strukturer og tellestrategier (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Additive strukturer og tellestrategier (Narvik)
M. Volden
A. Wara
 
11:00  
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 UB 244
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Matematisk samtale (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1223-1 Narvik
Forelesning: Matematisk samtale (Narvik)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 244_ROM8
BLU-1223-1 Harstad
OBS varer til kl 1100 nytt rom fra 10.15 Rom 243 rom 7
Forelesning: matematisk samtale
M. Volden
A. Wara
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
     
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Matematisk samtale

Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier

G.O. Pettersen
M. Volden
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1223-1 Finnsnes
Matematisk samtale (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Veiledning arbeidskrav 3-6 år
I.C. Nordli
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
M. Volden
A. Wara
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Veiledning arbeidskrav 3-6 år
I.C. Nordli
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1223-1 Harstad
Additive strukturer og tellestrategier (Harstad)
M. Volden
A. Wara
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.043
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.058
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Additive strukturer og tellestrategier

Temaet endret til matematisk samtale

G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Digital: Problemløsning (Tromsø)
G.O. Pettersen
M. Volden
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet
Digital: Statistikk (Tromsø)
M. Volden
A. Wara
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Problemløsning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Problemløsning (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Problemløsning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Narvik
Digital: Statistikk (Narvik)
G.O. Pettersen
M. Volden
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Statistikk (Harstad)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Statistikk
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00      
10:00      
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Statistikk (Finnsnes)
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Statistikk
G.O. Pettersen
M. Volden
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Finnsnes
Digital: Problemløsning (Finnsnes)
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Sannsynlighet
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1223-1 Harstad
Digital: Problemløsning (Harstad)
G.O. Pettersen
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Sannsynlighet
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1223-1 Tromsø
Forelesning: Eksamensforberedelser (Tromsø og Narvik)
F. Hiss
H. Ludvigsen
M. Volden
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
08:15-16:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.005
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
08:15-14:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.006
VID-6042-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-16:00 TEO-H1 1.425
VID-6074-1 Samlinger
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 2
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1213-1 Seminargruppe 1
Eksamensforberedelser
E. Gamst-Nergård
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
29.11.2021
Tirsdag
30.11.2021
Onsdag
01.12.2021
Torsdag
02.12.2021
Fredag
03.12.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1203-1 Gruppe A
T.F. Eidissen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 40, 50, 51, 52