Timeplan 2021 Høst - lærer Monica Volden - Universitetslektor
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.08.2021 |
08:15-09:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Introduksjon, presentasjon av pensum |
I.C. Nordli M. Volden |
09:15-11:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Introduksjon, presentasjon av pensum |
I.C. Nordli M. Volden |
|
12:15-15:00 | BLU-1223-1 | Tromsø gr.1 Måling, ute (Tromsø) |
G.O. Pettersen M. Volden A. Wara |
||
Tirsdag 17.08.2021 |
10:15-13:00 | SVHUM B1003 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Måling ute |
G.O. Pettersen M. Volden |
13:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Måling ute |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Onsdag 18.08.2021 |
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Barnehagematematikk og måling |
G.O. Pettersen M. Volden |
Torsdag 19.08.2021 |
14:15-16:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Barnehagematematikk og måling |
M. Volden |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.08.2021 |
09:15-10:00 | BLU-1223-1 | Harstad Introduksjon, presentasjon av pensum - Clarion hotel Arcticus Introduksjon, presentasjon av pensum |
M.L. Sundelin M. Volden |
|
13:15-16:00 | BLU-1223-1 | Harstad gr.1 Måling, ute (Harstad) |
G.O. Pettersen M. Volden |
||
Tirsdag 24.08.2021 |
08:15-10:00 | BLU-1223-1 | Harstad Barnehagematematikk og måling (Harstad) - Clarion hotel Arcticus Barnehagematematikk og måling (Harstad) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Onsdag 25.08.2021 |
10:15-12:00 | BLU-1223-1 | Harstad gr.1 Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
12:15-13:00 | BLU-1223-1 | Harstad Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) - Clarion hotel Arcticus Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Harstad) |
G.O. Pettersen M. Volden |
||
Torsdag 26.08.2021 |
08:15-11:00 | BLU-1223-1 | Finnsnes gr.1 Måling, ute (Finnsnes) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
11:15-13:00 | BLU-1223-1 | Finnsnes Barnehagematematikk og måling (Finnsnes) |
G.O. Pettersen M. Volden |
||
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Utdeling av arbeidskrav 1 og 2 |
I.C. Nordli M. Volden |
|
14:15-16:00 | ILP 2.056 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Utdeling av arbeidskrav 1 og 2 |
I.C. Nordli M. Volden |
|
Fredag 27.08.2021 |
13:15-15:00 | BLU-1223-1 | Finnsnes gr.1 Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
15:15-16:00 | BLU-1223-1 | Finnsnes Begrepslæring. Former, mønster og symmetri (Finnsnes) |
G.O. Pettersen M. Volden |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.08.2021 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Begrepslæring. Former, mønster og symmetri |
G.O. Pettersen M. Volden |
Tirsdag 31.08.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Begrepslæring. Former, mønster og symmetri |
G.O. Pettersen M. Volden |
Torsdag 02.09.2021 |
08:15-11:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Gruppe B | M. Volden |
11:15-14:00 | ILP 1.043 |
LER-1203-1 | Gruppe A | M. Volden |
|
Fredag 03.09.2021 |
09:15-10:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Gruppe B | H.C. Ryel M. Volden |
10:15-11:00 | ILP 1.007 |
LER-1203-1 | Gruppe A | H.C. Ryel M. Volden |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.09.2021 |
08:15-11:00 | ILP 1.043 |
LER-1203-1 | Gruppe B | M. Volden |
11:15-12:00 | ILP 2.005 |
BLU-1223-1 | Narvik Forelesning: geometri, rom og retning |
M. Volden A. Wara |
|
12:15-14:00 | ILP 2.072 |
BLU-1223-1 | Narvik Geometri, rom og retning |
M. Volden A. Wara |
|
14:15-16:00 | ILP 2.072 |
BLU-1223-1 | Narvik Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik) |
M. Volden A. Wara |
|
Tirsdag 07.09.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.006 |
BLU-1223-1 | Narvik Tallforståelse, telling og tallsystem (Narvik) |
G.O. Pettersen M. Volden |
13:15-14:00 | ILP 2.072 |
BLU-1223-1 | Tromsø Forelesning: Geometri, rom og retning (Tromsø) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
14:15-16:00 | ILP 2.072 |
BLU-1223-1 | Tromsø Geometri, rom og retning (Tromsø) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Onsdag 08.09.2021 |
08:15-10:00 | TEO-H1 1.425 |
BLU-1223-1 | Tromsø Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Tromsø) |
M. Volden A. Wara |
10:15-16:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
|
13:15-16:00 | ILP 1.043 |
LER-1203-1 | Gruppe A | M. Volden |
|
Torsdag 09.09.2021 |
08:15-16:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
14:15-15:00 | ILP 2.056 |
LER-1203-1 | Gruppe B | T.F. Eidissen M. Volden |
|
Fredag 10.09.2021 |
08:15-14:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.09.2021 |
13:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Geometri. Rom og retning |
G.O. Pettersen M. Volden |
Tirsdag 14.09.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.006 |
BLU-1223-1 | Harstad Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad) |
M. Volden A. Wara |
11:15-14:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Geometri. Rom og retning |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
14:15-16:00 | ILP 2.006 |
BLU-1223-1 | Harstad Tallforståelse, telling og tallsystem (Harstad) |
M. Volden A. Wara |
|
Onsdag 15.09.2021 |
08:15-09:00 | ILP 2.072 |
BLU-1223-1 | Harstad Forelesning: Geometri, rom og retning (Harstad) |
M. Volden A. Wara |
09:15-11:00 | UB 132 |
BLU-1223-1 | Harstad Geometri, rom og retning (Harstad) |
M. Volden A. Wara |
|
12:15-16:00 | TEO-H1 1.425 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
|
Torsdag 16.09.2021 |
08:15-16:00 | ILP 2.006 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
15:15-16:00 | ILP 2.056 |
BLU-1223-1 | Finnsnes Forelesning: Geometri, rom og retning (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
|
Fredag 17.09.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
BLU-1223-1 | Finnsnes Geometri, rom og retning (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
08:15-14:00 | SVHUM B1003 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
|
12:15-14:00 | ILP 2.056 |
BLU-1223-1 | Finnsnes Forelesning: Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
|
14:15-16:00 | ILP 2.056 |
BLU-1223-1 | Finnsnes Tallforståelse, telling og tallsystem (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.09.2021 |
08:15-10:00 | BLU-1223-1 | Finnsnes Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
|
10:15-12:00 | BLU-1223-1 | Finnsnes Additive strukturer og tellestrategier (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
||
12:15-15:00 | BLU-1223-1 | Finnsnes Matematisk samtale (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
||
Tirsdag 28.09.2021 |
12:15-14:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Veiledning arbeidskrav 3-6 år |
I.C. Nordli M. Volden |
14:15-16:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Veiledning arbeidskrav 3-6 år |
I.C. Nordli M. Volden |
|
Onsdag 29.09.2021 |
08:15-11:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Matematisk samtale Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier |
G.O. Pettersen M. Volden |
11:15-14:00 | ILP 1.006 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Matematisk samtale Temaet endres til Additivestrukturer og tellestrategier |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Torsdag 30.09.2021 |
12:15-14:00 | HARSTAD_HG5 243 |
BLU-1223-1 | Harstad Forelesning: Additive strukturer og tellestrategier (Harstad) |
M. Volden A. Wara |
14:15-16:00 | HARSTAD_HG5 243 |
BLU-1223-1 | Harstad Additive strukturer og tellestrategier (Harstad) |
M. Volden A. Wara |
|
Fredag 01.10.2021 |
08:15-10:00 | HARSTAD_HG5 244 |
BLU-1223-1 | Harstad OBS varer til kl 1100 nytt rom fra 10.15 Rom 243 rom 7 Forelesning: matematisk samtale |
M. Volden A. Wara |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 13.10.2021 |
10:15-16:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
Torsdag 14.10.2021 |
08:15-16:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
Fredag 15.10.2021 |
08:15-14:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 20.10.2021 |
12:15-16:00 | ILP 1.058 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
Torsdag 21.10.2021 |
08:15-16:00 | ILP 2.005 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
Fredag 22.10.2021 |
08:15-14:00 | ILP 1.043 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 01.11.2021 |
10:15-12:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Tromsø Digital: Problemløsning (Tromsø) |
G.O. Pettersen M. Volden |
12:15-14:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Problemløsning |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Problemløsning |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Tirsdag 02.11.2021 |
12:15-14:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Narvik Digital: Problemløsning (Narvik) |
G.O. Pettersen M. Volden |
14:15-16:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Narvik Digital: Statistikk (Narvik) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Onsdag 03.11.2021 |
09:15-10:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Narvik Digital: Statistikk (Narvik) |
G.O. Pettersen M. Volden |
Fredag 05.11.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Tromsø OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet Digital: Statistikk (Tromsø) |
M. Volden A. Wara |
10:15-11:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Tromsø OBS- Tema er statistikk og sannsynlighet Digital: Statistikk (Tromsø) |
M. Volden A. Wara |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.11.2021 |
12:15-14:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Finnsnes Digital: Problemløsning (Finnsnes) |
G.O. Pettersen M. Volden |
14:15-16:00 | ILP 1.047 |
BLU-1223-1 | Harstad Digital: Problemløsning (Harstad) |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Tirsdag 09.11.2021 |
08:15-11:00 | ILP 1.047 |
BLU-1223-1 | Harstad Digital: Statistikk (Harstad) |
M. Volden A. Wara |
11:15-14:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Finnsnes Digital: Statistikk (Finnsnes) |
M. Volden A. Wara |
|
Onsdag 10.11.2021 |
08:15-11:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Statistikk |
G.O. Pettersen M. Volden |
11:15-14:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Statistikk |
G.O. Pettersen M. Volden |
|
Torsdag 11.11.2021 |
12:15-14:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 1 Sannsynlighet |
G.O. Pettersen M. Volden |
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
BLU-1213-1 | Seminargruppe 2 Sannsynlighet |
G.O. Pettersen M. Volden |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 17.11.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.043 |
BLU-1223-1 | Tromsø Forelesning: Eksamensforberedelser (Tromsø og Narvik) |
F. Hiss H. Ludvigsen M. Volden A. Wara |
10:15-16:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
|
12:15-16:00 | TEO-H1 1.425 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
|
Torsdag 18.11.2021 |
08:15-16:00 | ILP 2.005 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
08:15-16:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
|
Fredag 19.11.2021 |
08:15-14:00 | ILP 2.006 |
VID-6042-1 | Samlinger | M. Johnsen H.C. Ryel M. Volden |
08:15-14:00 | ILP 2.005 |
VID-6074-1 | Samlinger | S.A. Bjørkli G.O. Pettersen K-A. Sæther M. Volden |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 30.11.2021 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1203-1 | Gruppe A | T.F. Eidissen G.O. Pettersen H.C. Ryel M. Volden |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.12.2021 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking ANG035 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke P.E. Bartnæs B. Bentsen V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe K.H. Danielsen M. Daniloff M. Dardanou N.H. Dønnem E. Eriksen T.H. Estensen G. Figenschou I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth F. Hiss L. Husjord T. Isaksen G. Jensen I. Jensen A.A. Johansen S. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen C. Kleemann I.W. Krempig I.N. Kristiansen R. Larsen H. Ludvigsen S.S. Madsen H.E. Moe C.H. Moen A. Myrstad T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg G.O. Pettersen A.M. Simensen B. Steinsvik J.E.T. Strand H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg M. Wiik G. Aas |
NB:
Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 40, 50, 51, 52