Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
S.A. Bjørkli-Eriksen
T.F. Eidissen
L. Hustad
G. Kalseth
R. Larsen
M. Liset
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Wiik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP U1.068
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7, gruppe A
M. Wiik
10:15-15:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7, gruppe B
M. Wiik
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 1 - Drama
M. Wiik
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 2 - Drama
M. Wiik
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 1 - Drama
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse B NAT
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse A ENG SAMF
M. Wiik
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse C MAT NOR
M. Wiik
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 2 - Drama
M. Wiik
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse A ENG SAMF
M. Wiik
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse B NAT
M. Wiik
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse C MAT NOR
M. Wiik
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.075
LER-1000-1 Seminargruppe A
M. Wiik
     
11:00        
12:00        
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.075
LER-1000-1 Seminargruppe B
M. Wiik
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 3 - Drama
M. Wiik
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 4 - Drama
M. Wiik
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
18.10.2021
Tirsdag
19.10.2021
Onsdag
20.10.2021
Torsdag
21.10.2021
Fredag
22.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 3 - Drama
M. Wiik
 
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe A
M. Wiik
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 4 - Drama
M. Wiik
     
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe B
M. Wiik
 
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe B
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse B MAT NOR
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LER-1000-1 Seminargruppe A
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
LER-1002-1 Klasse A ENG NAT SAMF
R. Johansen
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
ITP (felles)
M. Wiik
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00