Timeplan 2021 Høst - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor
Uke 32
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-15:00 - 12.08.2021
Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7
Fredag
Uke 33
Mandag
Tirsdag
08:15-13:00 - 17.08.2021
Booking MBE076
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7, gruppe A
Oppstart med stil - lærerutdanningenene 1-7, gruppe A
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
12:15-15:00 - 23.08.2021
Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 1 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 1 - Drama
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
13:15-16:00 - 01.09.2021
Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 2 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 2 - Drama
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
12:15-15:00 - 06.09.2021
Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 1 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 1 - Drama
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
12:15-15:00 - 13.09.2021
Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 2 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 2 - Drama
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
12:15-15:00 - 04.10.2021
Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 3 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 3 - Drama
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
12:15-15:00 - 11.10.2021
Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 4 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 4 - Drama
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
11:15-14:00 - 21.10.2021
Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 3 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 3 - Drama
Fredag
Uke 43
Mandag
12:15-15:00 - 25.10.2021
Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 4 - Drama
Grunnleggende ferdigheter 4 - Drama
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
12:15-14:00 - 01.11.2021
Klasse B MAT NOR
14:15-16:00 - 01.11.2021
Klasse A ENG NAT SAMF
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 03.11.2021
Seminargruppe B
12:15-14:00 - 03.11.2021
Seminargruppe A
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
08:15-16:00 - 06.12.2021
Booking ANG035
Programdag BLU
Programdag BLU
Lærer:
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag