Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Ole Martin Kanck - Rådgiver

Ole Martin Kanck

Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 32
Uke
32
Mandag
09.08.2021
Tirsdag
10.08.2021
Onsdag
11.08.2021
Torsdag
12.08.2021
Fredag
13.08.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU)
A.L. Bakke
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A.L.B. Wara
 
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Felles digital forelesning
Praksisinformasjon

Rom ILP 1.006 er booket og forelesningen kan ses derfra

O.M. Kanck
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Narvik
Info om praksis (Narvik)
O.M. Kanck
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Tromsø
Info om praksis (Tromsø)
O.M. Kanck
   
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00