Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Oskar Jensen Wang - Universitetslektor

Oskar Jensen Wang

Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-2202-1 Seminar A NAT
J. Oskarsson
O.J. Wang
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2202-1 Forelesning
J. Oskarsson
O.J. Wang
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H4 4.262
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
J. Oskarsson
O.J. Wang
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2202-1 Forelesning
J. Oskarsson
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PFF-2026-1 Forelesning
Probleløsing. Polya
A.B. Fyhn
O.J. Wang
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Seminar A NAT
J. Oskarsson
O.J. Wang
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
J. Oskarsson
O.J. Wang
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
LER-1204-1 Felles undervisning
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.323
VID-6046-1 Samlinger
Uke 37, dag 1
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2050-1 MAT fag2
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020
O.J. Wang
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020
O.J. Wang
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1204-1 Gruppe B Kull 2021
O.J. Wang
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1204-1 Gruppe B Kull 2021
O.J. Wang
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1204-1 Felles undervisning
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.058
LER-1204-1 Gruppe B Kull 2021
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2050-1 MAT fag2
O.J. Wang
 
09:00    
10:00    
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020
O.J. Wang
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020
O.J. Wang
15:00      
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2050-1 MAT fag2
O.J. Wang
   
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-2202-1 Seminar A NAT
O.J. Wang
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2202-1 Forelesning
O.J. Wang
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
O.J. Wang
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
LER-1204-1 Felles undervisning
O.J. Wang
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020
O.J. Wang
09:00      
10:00      
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
PFF-2026-1 Forelesning
Programmering

PFF-2026 Programmering onsdag 6 oktober 2021 kl. 12.15-14.00

https://uit.zoom.us/j/61004646694?pwd=azdZektpSURBT1g4WXpEQlBwaDBydz09

Meeting ID: 610 0464 6694
Password: 179748

J. Oskarsson
O.J. Wang
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.325
VID-6046-1 Samlinger
Uke 41, dag 1
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MH2 U.09.309
VID-6046-1 Samlinger
Uke 41, dag 2
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.007
LER-1204-1 Gruppe A Kull 2020
M. Liset
O.J. Wang
11:00    
12:00    
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1204-1 Felles undervisning
T.F. Eidissen
O.J. Wang
 
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
25.10.2021
Tirsdag
26.10.2021
Onsdag
27.10.2021
Torsdag
28.10.2021
Fredag
29.10.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.313
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
O.J. Wang
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Seminar A NAT
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
LER-2202-1 Seminar A NAT
O.J. Wang
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2202-1 Forelesning
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
O.J. Wang
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
01.11.2021
Tirsdag
02.11.2021
Onsdag
03.11.2021
Torsdag
04.11.2021
Fredag
05.11.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.313
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
O.J. Wang
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Seminar A NAT
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
LER-2202-1 Seminar A NAT
O.J. Wang
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2202-1 Forelesning
O.J. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
O.J. Wang
   
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
08.11.2021
Tirsdag
09.11.2021
Onsdag
10.11.2021
Torsdag
11.11.2021
Fredag
12.11.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2050-1 MAT fag2
O.J. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.056
VID-6046-1 Samlinger
Uke 45, dag 2
M.N. Hansen
J.N. Roksvold
O.J. Wang
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-2202-1 Seminar A NAT
J. Oskarsson
O.J. Wang
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2202-1 Forelesning
J. Oskarsson
O.J. Wang
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-2202-1 Seminar B ENG KRØ SAMF
J. Oskarsson
O.J. Wang
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2021 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 42, 48, 49, 50, 51, 52