Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Rolf Rudolf Gradinger - Professor

Rolf Rudolf Gradinger

Timeplan for Rolf Rudolf Gradinger - Professor i uke 33
Uke
33
Mandag
16.08.2021
Tirsdag
17.08.2021
Onsdag
18.08.2021
Torsdag
19.08.2021
Fredag
20.08.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.08.316
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Introduction to System Ecology
S.L. Basedow
J. Berge
B. Bluhm
Y.V. Bodur
K. Campbell
M. Daase
R. Gradinger
W. Hemmingsen
R.B. Ingvaldsen
U. Lindstrøm
E.M. Nilssen
T. Pedersen
M. Reigstad
C. Svensen
P.F. Wassmann
I. Wiedmann
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rolf Rudolf Gradinger - Professor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Nutrients in the Arctic Ocean

 Opptak+live
R. Gradinger
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Rolf Rudolf Gradinger - Professor i uke 36
Uke
36
Mandag
06.09.2021
Tirsdag
07.09.2021
Onsdag
08.09.2021
Torsdag
09.09.2021
Fredag
10.09.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-3009-1 Seminars
SEM: Arctic Ocean Ecosystem (Digital)
R. Gradinger
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-3009-1 Lectures
FOR: Physical environment of Arctic ecosystems (Digital)
R. Gradinger
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3015-1 Lectures
FOR: The sea ice habitat and biota in ice

 Opptak+live
R. Gradinger
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3009-1 Lectures
FOR: Sea ice and pelagic ecosystems (Digital)
R. Gradinger
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3015-1 Seminars
SEM: Biotic distributions in ice, water and at the sea floor in a pan-Arctic setting
R. Gradinger
M. Reigstad
15:00    
16:00          
Timeplan for Rolf Rudolf Gradinger - Professor i uke 37
Uke
37
Mandag
13.09.2021
Tirsdag
14.09.2021
Onsdag
15.09.2021
Torsdag
16.09.2021
Fredag
17.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Primary production II (Digital)
R. Gradinger
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Production regimes today and tomorrow, change

 Opptak+live
R. Gradinger
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Seminars
SEM: How will changing ice conditions alter the growth of ice algae and phytoplankton - examples (Digital)
K. Campbell
R. Gradinger
15:00      
16:00          
Timeplan for Rolf Rudolf Gradinger - Professor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Sympagic-pelagic coupling (Digital)
R. Gradinger
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Rolf Rudolf Gradinger - Professor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
FSK-8002-1 Teaching
1
R. Gradinger
I. Vieweg
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rolf Rudolf Gradinger - Professor i uke 47
Uke
47
Mandag
22.11.2021
Tirsdag
23.11.2021
Onsdag
24.11.2021
Torsdag
25.11.2021
Fredag
26.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3015-1 Seminars
Questions and evaluation
S.L. Basedow
J. Berge
B. Bluhm
Y.V. Bodur
K. Campbell
C. Gawinski
R. Gradinger
W. Hemmingsen
R.B. Ingvaldsen
U. Lindstrøm
A. Lynghammar
E.M. Nilssen
T. Pedersen
A. Poste
K. Præbel
M. Reigstad
C. Svensen
P.F. Wassmann
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00