Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis

Sidsel Boldermo

Uke 32
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 11.08.2021
Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.072
10:15-12:00 - 11.08.2021
Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
15:15-16:00 - 11.08.2021
Booking MBE076
Orienteringsmøte for bachelor i barnehagelærer (B-BLU-S)
Torsdag
14:15-16:00 - 12.08.2021
Tromsø gr. 1
Å bli barnehagelærer. Samfunnsmandat og rollen som lærer
Forelesning (digital)

https://uit.zoom.us/j/69075344971?pwd=bjVEaG1nZ0F0Y05GZzJ0bFNoMFVTQT09

Meeting ID: 690 7534 4971
Password: 906093

Lærer:
S. Boldermo
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
09:15-12:00 - 31.08.2021
Seminar
Uke 35
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.042
13:15-16:00 - 31.08.2021
Seminar
Uke 35
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.056
Onsdag
08:15-10:00 - 01.09.2021
Tromsø gr. 1
Didaktikk og barnehagens rammeplan
Forelesning (digital)
Lærer:
S. Boldermo
12:15-14:00 - 01.09.2021
Tromsø gr. 1
Introduksjon til arbeidskrav: å skrive et refleksjonsnotat.
Forelesning
Lærer:
S. Boldermo
14:15-16:00 - 01.09.2021
Tromsø gr. 2
Introduksjon til arbeidskrav: å skrive et refleksjonsnotat.
Forelesning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.006
Torsdag
08:15-10:00 - 02.09.2021
Tromsø gr. 1
Observasjon og refleksjon
Forelesning (digital)
Lærer:
S. Boldermo
Fredag
08:15-11:00 - 03.09.2021
Tromsø gr. 2
Gjennomgang av didaktisk relasjonsmodell
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.005
13:15-16:00 - 03.09.2021
Tromsø gr. 1
Gjennomgang av didaktisk relasjonsmodell
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.072
Uke 37
Mandag
12:15-14:00 - 13.09.2021
Seminar
Uke 35
Tirsdag
08:15-11:00 - 14.09.2021
Forelesning
Uke 37
Rom:
ILP 1.007
12:15-14:00 - 14.09.2021
Seminar
Uke 37
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
08:15-12:00 - 15.09.2021
Forelesning
Uke 37
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
13:15-16:00 - 16.09.2021
Seminar
Uke 37
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 24.09.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-09:00 - 29.09.2021
Seminar
Framlegg refleksjonsnotat Anne Mari og Ada
Uke 39
09:15-11:00 - 29.09.2021
Forelesning
Uke 39
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.043
Torsdag
12:15-14:00 - 30.09.2021
Seminar
Framlegg refleksjonsnotat Mariell, Nora, Viljar og Kine
Uke 39
Rom:
ILP 1.007
Fredag
08:15-10:00 - 01.10.2021
Seminar
Framlegg refleksjonsnotat Celine, Johanne og Therese
Uke 39
10:15-13:00 - 01.10.2021
Forelesning
Uke 39
Lærer:
S. Boldermo
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 06.10.2021
Kirkenes gr. 1
Forelesning uke 40 (Kirkenes)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
12:15-14:00 - 06.10.2021
Kirkenes gr. 2
Seminar gr.2 uke 40 (Kirkenes)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
14:15-16:00 - 06.10.2021
Kirkenes gr. 1
Forelesning uke 40 (Kirkenes)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Torsdag
11:15-14:00 - 07.10.2021
Kirkenes gr. 1
Seminar gr.1 uke 40 (Kirkenes)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Fredag
Uke 41
Mandag
12:15-16:00 - 11.10.2021
Forelesning
Uke 41
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
09:15-12:00 - 12.10.2021
Seminar
Uke 41
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.006
13:15-16:00 - 12.10.2021
Forelesning
Uke 41
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 15.10.2021
Tromsø gr. 1
Jobbe med skrivekursoppgave
Skrivekurs uke 41 (Tromsø)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
NLYSTH AUD
14:15-16:00 - 15.10.2021
Tromsø gr. 2
Jobbe med skrivekursoppgave
Skrivekurs uke 41 gr.2 (Tromsø)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
NLYSTH AUD
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 29.10.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 45
Mandag
12:15-16:00 - 08.11.2021
Forelesning
Uke 45
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 11.11.2021
Seminar
Uke 45
Rom:
ILP U1.068
13:15-16:00 - 11.11.2021
Forelesning
Uke 45
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.006
Fredag
10:15-14:00 - 12.11.2021
Seminar
Uke 45
Rom:
ILP 1.006
Uke 46
Mandag
14:15-16:00 - 15.11.2021
Tromsø gr. 1
Barnehagelærerens profesjonsutøvelse
Forelesning felles digital (Tromsø)
Lærer:
S. Boldermo
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.11.2021
Tromsø gr. 1
Seminar uke 46 (Tromsø)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.072
14:15-16:00 - 16.11.2021
Tromsø gr. 2
Seminar uke 46 gr.2 (Tromsø)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-16:00 - 26.11.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag