Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Signe Johansen - Universitetslektor

Signe Johansen

Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
23.08.2021
Tirsdag
24.08.2021
Onsdag
25.08.2021
Torsdag
26.08.2021
Fredag
27.08.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 1 - Musikk
S. Johansen
   
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
30.08.2021
Tirsdag
31.08.2021
Onsdag
01.09.2021
Torsdag
02.09.2021
Fredag
03.09.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 2 - Musikk
S. Johansen
   
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
20.09.2021
Tirsdag
21.09.2021
Onsdag
22.09.2021
Torsdag
23.09.2021
Fredag
24.09.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 1 - Musikk
S. Johansen
   
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
27.09.2021
Tirsdag
28.09.2021
Onsdag
29.09.2021
Torsdag
30.09.2021
Fredag
01.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 2 - Musikk
S. Johansen
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
04.10.2021
Tirsdag
05.10.2021
Onsdag
06.10.2021
Torsdag
07.10.2021
Fredag
08.10.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 3 - Musikk
S. Johansen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
11.10.2021
Tirsdag
12.10.2021
Onsdag
13.10.2021
Torsdag
14.10.2021
Fredag
15.10.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 4 - Musikk
S. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 3 - Musikk
S. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 4 - Musikk
S. Johansen
 
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
15.11.2021
Tirsdag
16.11.2021
Onsdag
17.11.2021
Torsdag
18.11.2021
Fredag
19.11.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
ITP (felles)
S. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
06.12.2021
Tirsdag
07.12.2021
Onsdag
08.12.2021
Torsdag
09.12.2021
Fredag
10.12.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00