Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Høst - lærer Signe Johansen - Universitetslektor

Signe Johansen

Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
25.08.2021
08:15-11:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 1 - Musikk
S. Johansen
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
01.09.2021
11:15-14:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 2 - Musikk
S. Johansen
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
22.09.2021
08:15-11:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 1 - Musikk
S. Johansen
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.09.2021
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 2 - Musikk
S. Johansen
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.10.2021
08:15-11:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 3 - Musikk
S. Johansen
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.10.2021
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Grunnleggende ferdigheter 4 - Musikk
S. Johansen
Tirsdag
12.10.2021
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 3 - Musikk
S. Johansen
Torsdag
14.10.2021
12:15-15:00 ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Grunnleggende ferdigheter 4 - Musikk
S. Johansen
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
17.11.2021
14:15-16:00 ILP 1.075
BLU-1002-1 Seminargr. 1
ITP (felles)
S. Johansen
Timeplan for Signe Johansen - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.12.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas